Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 220, 221, 222, 223, 224
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2022-11-12 14:28:37 
Zamykacz opon

Obecne moto: bmw s1000xr
pi00
Widziałem to już pare razy i zastanawia mnie , czy to nie było dogadane ? Jednak jezeli nie, to ciekawe , kto wiekszego kleksa na gaciach wyprodukował ? :lol:

Tytuł: Re: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2022-11-12 14:28:37 
admin ręczy i poleca:)

PostNapisane: 2022-11-12 20:16:47 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Obecne moto: aktualnie brak
Nie chodziło mi o nieuprzejme zachowanie. Bo generalnie kultura na drodze bardzo się poprawiła. Miałem na myśli zachowania które mogą skutkować lub skutkują zdarzeniami na drodze. Wymuszenia przy włączeniu się do ruchu zdarzają się u nas znacznie częściej niż w innych krajach. Nie wiem dlaczego się tak dzieje. Mam znajomych w policji w Austrii i Niemczech, którzy przytaczają statystyki, że kierowcy z Europy wschodniej są sprawcami wielu tragicznych wypadków. W Austrii w ostatnim czasie sprawcami wszystkich wypadków na przejazdach kolejowych byli Polacy i Litwini. W Europie zachodniej pewne wypadki po prostu się nie zdarzają.

PostNapisane: 2022-11-12 21:03:13 
Funkiel Nówka

Obecne moto: FZ6 S2 SAHG
strażak napisał(a):
pi00
Widziałem to już pare razy i zastanawia mnie , czy to nie było dogadane ? Jednak jezeli nie, to ciekawe , kto wiekszego kleksa na gaciach wyprodukował ? :lol:

Myślę, że nie. Przez wzniesienie nic nie widział. Jakiś tam ruch ręką wykonał, coś chciał zrobić, ale brakło czasu. Na cokolwiek innego (kleksa) tym bardziej :lol:
marcingda
Nam się nie chcę najwidoczniej (hamować). Szkoda czasu, szkoda hamulców, sprzęgła. Nie wiadomo czego jeszcze szkoda. Płynności jazdy? My nie zdajemy sobie jeszcze sprawy, że na drodze nie da się przyśpieszyć tego spóźnionego o 10-15 minut wyjścia z domu.

PostNapisane: 2022-11-14 13:25:03 
Legenda forum

Obecne moto: tiger 800
sądzę ze nastawienie "jestem zwierzyna i inni chcą mnie zabić" wynika z tego, żed tych którzy jadą przepisowo, tych którzy puszczają - nie pamiętacie. Człowiek bardziej pamieta te ekstremalne sytuacje takie jak agresję czy bezmyślnośc na drodze, niż janusza który sobie jedzie swoim pasem i po chwili zostaje wyprzedzony. W mojej historii jazdy motocyklempamiętam sporo takich sytuacji, ale przekładajac to na przebiegi samochodem - to samochodem mam ich tyle samo. Nie obstawiam tutaj złoścliwości "kierowców samochodów względem kierowców motocykli". Ot - każemu zdarzy się chwila nieuwagi - i te chwile zapamiętujemy. Ewidentne buractwo też występuje, ale nie tak często jak nam się wydaje. po prostu rzuca się w oczy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 220, 221, 222, 223, 224