Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-11 23:51:01 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2008-02-03 20:08:05
Posty: 868
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ktm 950 sm
centrum relaksu ja tez sie tak bawie tylko ze przynam sie ze ja zazwyczaj jestem po drugiej stronie:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-02-11 23:51:01 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-12 01:11:51 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2008-09-19 21:38:05
Posty: 1133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6S
Maciek napisał(a):
centrum relaksu ja tez sie tak bawie tylko ze przynam sie ze ja zazwyczaj jestem po drugiej stronie:)


Rozumiem, że jeśli podczas wizyty w Kobyłce zobaczymy wiśniowe? Renault 19 wciskające się w sznur stojących w korku samochodów to zamiast wyzywać powinniśmy westchnąć " No tak, Maciek" :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-12 08:07:25 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
Maciek dobrze robisz w końcu ten lewy pas jest do tego aby go wykorzystać do końca a nie po to aby stał pusty w Gdańsku mohery się nie mogły do tego przełamać "te chu... się wciskają cwaniaczki :lol: :lol: :lol: " ale u nas radni wspaniali zalecili w takich miejscach ustawienie znaku informującego o umożliwianiu włączania się na tzw. "zamek" i od tamtej pory spokój :wink:
[ img ]
Ot coś takiego 8)
Od cholery artykułów na ten temat w necie :idea:

A do tych co pokazują serdeczniaki to prosił bym o rozwagę i powstrzymanie się przed takimi odruchami i już tłumacze dlaczego.
Ponieważ gdy wykonasz taki gest dopiero wnerwiasz puszkarza ten nie wyciąga z tego żadnych wniosków tylko jeszcze większy wkurw łapie że za chiny cię nie dogoni i myśli sobie te chu.. na motorach jak nie temu to innemu za karę pokarze albo wszystkim :evil:
Morał z tego taki jak nie chcesz dać szkoły debilowi to lepiej zaciśnij zęby bo ktoś może na tym ucierpieć :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-12 08:46:20 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2007-11-12 15:23:03
Posty: 395
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Poznań
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF600R
jatek napisał(a):
włączania się na tzw. "zamek"


dokladnie po to jest ten pas, wiec nie wykorzystywanie go zwieksza korki. W pewnym okresie na okraglo trabili o tym w mediach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-12 10:18:05 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Korki sie glownie zwiekszaja przez brak umiejetnosci plynnej jazdy polskich kierowcow. Np w Polsce ruszenie spod swiatel wyglada tak.....
Pierwsze auto: O zapalilo sie zielone, hmmm sprzeglo to ten lewy czy srodkowy pedal?! A! Jednak ten lewy !Jedyneczka.... kuzwa wsteczny, o teraz jedyneczka. No to jedziemy!
Drugie auto: Czemu ten przede mna rusza przeciez jest czerwone? A jednak sie zmienilo na zielone. Ten byl sprytniejszy to wiedzial, ktore to sprzeglo ale gaz musial znalezc, Rusza z trojki po czym sie polapal, ze musi zmienic bieg.... ruszyl!
Trzecie auto: Ten byl najsprytniejszy, mial automat. No to gaz! Ale zapomnial o recznym.....
I tak oto na 45 sekundowej zmiane swiatel przejechaly 3 samochody + jeszcze jakies 4 na zoltym i czerwonym bo 15 zmian swiatel juz czekali...

I tak dalej :S
Przy zwezeniu pasow jest podobnie, jesli ludzie robili by to plynnie korki byly by 3 razy mniejsze. Ale u nas jak ktos sie wciska na gazete to ten za nim panika po heblach etc :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-12 10:19:33 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2008-02-03 20:08:05
Posty: 868
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ktm 950 sm
Grim napisał(a):
Maciek napisał(a):
centrum relaksu ja tez sie tak bawie tylko ze przynam sie ze ja zazwyczaj jestem po drugiej stronie:)


Rozumiem, że jeśli podczas wizyty w Kobyłce zobaczymy wiśniowe? Renault 19 wciskające się w sznur stojących w korku samochodów to zamiast wyzywać powinniśmy westchnąć " No tak, Maciek" :lol:


głównie jeżdze po warszawie:)a poza tym nie rozumiem po co mam mam wjeżdzac na ten własciwy pas 500 metrów przed koncem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-12 15:13:26 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
Nemm napisał(a):
Przy zwezeniu pasow jest podobnie, jesli ludzie robili by to plynnie korki byly by 3 razy mniejsze. Ale u nas jak ktos sie wciska na gazete to ten za nim panika po heblach etc :roll:

Z tym pierwszym powodem też masz racje nawet u mnie reportaż o ruszaniu był i w gazetach a w tym drugim niestety nie da się płynnie bo żeby tak było to ludzie musieli by wykorzystywać lewy pas do samego końca jeden za drugim aż poziome strzałki nakazują jego zmianę a klienci z prawego powinni co jeden na tzw. "zamek" ich na samym końcu wpuszczać i tylko w tamtym miejscu a nie że klient zmienia sobie 200m wcześniej bo się wtedy bałagan robi takiego blokować.
Tylko realia są przerażające na końcu nikt nie wpuszcza i się robi zastój przez co ludzie jadący lewym wciskają się gdzie tylko mogą bo wiedzą że nie ma co liczyć na wyrozumiałość tych drugich i liczą na trochę szczęścia i tak się robi bu.rdel :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-12 20:02:34 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2008-02-03 20:08:05
Posty: 868
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ktm 950 sm
Nemm napisał(a):
Korki sie glownie zwiekszaja przez brak umiejetnosci plynnej jazdy polskich kierowcow. Np w Polsce ruszenie spod swiatel wyglada tak.....
Pierwsze auto: O zapalilo sie zielone, hmmm sprzeglo to ten lewy czy srodkowy pedal?! A! Jednak ten lewy !Jedyneczka.... kuzwa wsteczny, o teraz jedyneczka. No to jedziemy!
Drugie auto: Czemu ten przede mna rusza przeciez jest czerwone? A jednak sie zmienilo na zielone. Ten byl sprytniejszy to wiedzial, ktore to sprzeglo ale gaz musial znalezc, Rusza z trojki po czym sie polapal, ze musi zmienic bieg.... ruszyl!
Trzecie auto: Ten byl najsprytniejszy, mial automat. No to gaz! Ale zapomnial o recznym.....
I tak oto na 45 sekundowej zmiane swiatel przejechaly 3 samochody + jeszcze jakies 4 na zoltym i czerwonym bo 15 zmian swiatel juz czekali...

I tak dalej :S
Przy zwezeniu pasow jest podobnie, jesli ludzie robili by to plynnie korki byly by 3 razy mniejsze. Ale u nas jak ktos sie wciska na gazete to ten za nim panika po heblach etc :roll:





co racja to racja ale wydaje mi sie że w wiekszych miastach jest z tym lepiej. Ja jak jeżdze u siebie a przede wszystkim (u mnie jednak Wiekszoszc jeździ na codzien po warszawie) w miastach typu suwałki białystok itp to nerwowo nie wytrzymuje bo jest dokladnie tak jak piszesz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-12 20:15:16 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
No fakt, jak jezdze po Bydgoszczy to tak tragicznie nie jest. Ale jak czlowiek jezdzi po Polsce i czesto pojawia sie w innych miejscowosciach... :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-18 01:05:06 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-09 22:08:47
Posty: 349
Lokalizacja: wawa... 3 min bike'm
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: cbr
dzis stare zgrzybiale babsko stracilo lusterko... ul.maczka wawa... deszcz ,ciagne lewym, baba zmienia pas z kierunkiem prosto na mnie... gaz full lokciem lusterko jej zdjolem, szczescie ze odbila i ze za szybko pasa nie zmieniala... szkoda ze swoja pucha nie jechalem bo bym nie przyspieszal... uwazajcie bo zapomnieli chyba ze jestesmy na drogach i "pojawiamy sie znikad"....
bez slizgu.. bez szkod.. tym razem sie udalo :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-28 20:31:19 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-08-31 19:58:01
Posty: 331
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Dzisiaj sobie śmigam w okolicach Dynowa po południu a jakiś pedał w puszce ciągle na mnie siedzi z tyłu i długimi ładuje, więc go puszczam niech jedzie. Wyprzedził mnie i zaczął specjalnie hamować do 20 km/h w terenie niezabudowanym i widzę jego mordę jak patrzy w lusterko i się cieszy, że mnie blokuje. No to ja do mijania pedała a on mi drogę zajeżdża specjalnie i mnie nie chce puścić :evil:
W końcu mi się udało go wyprzedzić, ale znowu mi siedział na dupsku przez kilka km, na końcu zaczął mnie wyprzedzać i pokazywać środkowy palec :?
Pomyślałem sobie, że jakiś idiota skończony chyba :roll:
Jadę dalej patrzę a typ stoi na parkingu, przejechałem obok a on mi dalej środkowy palec, no to się wkurwiłem, zawróciłem sprzęt, podjechałem do niego, postawiłem moto i zajebałem mu prosto w mordę (nie ściągałem rękawic) 8) On się nie odezwał nic, na jego mordzie w kolorze czerwieni zarysowało się zdziwienie... :roll:
Do tego momentu nie rozumiem tego typa i jego zachowania :x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-28 20:37:20 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
HUehue prawidlowo! Ja bym mu jeszcze zabral lusterko odsmigowywujac :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-28 20:38:55 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2009-02-06 22:07:49
Posty: 649
Lokalizacja: Tarnów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha R1 RN12
PROSTO. żartujesz co nie?? jezeli nie to WIELKI SZACUN kolego :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-28 20:42:30 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-08-31 19:58:01
Posty: 331
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Tomek88 napisał(a):
PROSTO. żartujesz co nie?? jezeli nie to WIELKI SZACUN kolego :mrgreen: :mrgreen:

Nie żartuje, bo mnie tak wkurwił, że aż mi kask zaparował od środka :evil:
Na trasie wielki cwaniak, na postoju wielka pizda... :roll:
Nemm lusterka mu nie zabrałem, zostawiłem ślad od tylnych drzwi do przedniego błotnika od strony kierowcy, coś jakby rysa po kluczyku... :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-28 20:49:10 
forumowa amazonka

Dołączył(a): 2008-02-11 21:40:45
Posty: 1133
Lokalizacja: SI-SH-SK
Płeć: Kobieta
Telefon: 0700 :-)
Obecne moto: Yamaha
Hehe Prosto trzeba mu było jeszcze zrobić zdjęcie przed i po :!: :!: :!:
Przed jak Ci pokazywał środkowy palec i po jak mu zalutowałeś z pięści :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org