Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2023-03-19 19:02:26 
Niemowlak

Dołączył(a): 2022-09-05 14:54:33
Posty: 28
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: CBF600-VFR800
Jak dla mnie to wszystko psu na budę... Kolejni co zobaczyli biznes i podpinają się pod ekologię która z pojazdami elektrycznymi jako jest nie po drodze. Bo ja osobiście na spalanie nie patrzę bo dla mnie motocykl to rozrywka a nie wół roboczy na dojazdy do pracy. Po drugie to jak mam mało mocy to kierunek w stylu większa pojemność + ilość garów robi robotę. A po trzecie... gang. Niestety żaden elektryk mi tego nie da więc odpada; tramwajem mogę się przejechać po robocie a w wolnym czasie na hulajnodze lub rowerze elektrycznym (jak sobie kupię ale chyba nie za szybko bo elektryki to raczej póki co dla klasy wyższej są raczej propozycją a nie dla Kowalskiego).
A pisanie że elektryk tańszy i w ogóle to kolejne naciąganie rzeczywistości bo jakoś się ludzie na to nie rzucają z uwagi na ceny a po drugie nikt nie liczy wymiany akumulatorów po 5-10 latach eksploatacji twierdząc że to w zasadzie darmowa jazda... Już się gdzieniegdzie pisze o tym i nie wygląda to tak wesoło było w chwili zakupu np. samochodu.

Kiedyś się czytało który sprzęt jest mocniejszy, szybszy, ładniejszy a teraz tylko ekologia i ekologia... O osiągach już nikt nie pisze tylko o zasięgach i nie istniejących ładowarkach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2023-03-19 19:02:26 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org