Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-12-02 22:08:52 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2011-06-24 17:57:26
Posty: 1483
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW GS 1200
Witam wszystkich serdecznie!

Piszę te słowa z myślą, iż wśród tak wielu z nas są ludzie, którzy mają chęć przyczynienia się do czegoś więcej, do sprawienia radości, do pokazania się uśmiechu na twarzy tych, u których może nie gości on zbyt często. Stąd moja prośba o małą pomoc w tej szlachetnej akcji, polegającej na zrobieniu czegoś dobrego dla potrzebujących:

Koleżanki i koledzy, prawdziwi motocykliści to ludzie wielkich serc, chętnie niosący pomoc...niektórzy z nas znają się osobiście, inni tylko z forum...stąd moja prośba do ogółu:
wiem, że wśród Was są ludzie, którzy pracują na tirach, w firmach przewozowych, kurierskich...dlatego do Was zwłaszcza kieruję swoją prośbę - potrzebuje pomocy w przewozie darów z Warszawy do Grudziądza lub Nowego ( 20 km od Grudziądza) Trasa Bydgoszcz-Gdańsk jadąc stara "jedynką".
Dary te miałyby być odebrane ze wskazanego miejsca od wskazanej osoby, we wskazanym dniu w Warszawie i przewiezione do siedziby Szlachetnej Paczki w Nowem, woj. Kujawsko-Pomorskie. Wszelkich szczegółowych informacji udzielę osobiście w wątku lub telefonicznie lub mailowo w razie większego zainteresowania :)

Wiem, że każdy ma swoje sprawy, być może zna mnóstwo innych potrzebujących osób...ja proszę o pomoc kogoś kto chce lub przy okazji akurat będzie przemierzał ta drogę większym pojazdem "na pusto"..sam nie posiadam niestety takiego.

Ewentualny przewóz musiałby się odbyć w tym tygodniu, gdyż w wekend 8-9.12.dary mają być rozwożone do ludzi.

pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuje za zrozumienie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-12-02 22:08:52 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org