Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: akcja policji
PostNapisane: 2009-04-17 01:19:50 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-12-06 08:07:18
Posty: 192
Lokalizacja: krakow
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yzf 600r tcat
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazo ... ji,1291779


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: akcja policji
PostNapisane: 2009-04-17 01:19:50 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 07:01:56 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2009-02-18 12:59:30
Posty: 728
Lokalizacja: Warmia
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: GTR 1400
Cytuj:
- W nasze oczy rzucają się bandyci, czarne owce, którzy jeżdżą często na jednym kole, bardzo szybko - twierdzi Kąkolewski

Hm.. takich ewolucji nie pochwalam, ale czy to przestępstwo? "Bandyta" to przestępca. Cała ta akcja jest mocno przegięta. W "trójce" wczoraj słyszałem jeszcze takie hasłą :"Motocykl, po mężu sprzedam" i coś w stylu "Lekko bity, po synu". Ta cała akcja wygląda mi na próbę zantagonizowania motocyklistów i ich rodzin by wywierały wpływ na nas. Totalne świństwo i brak smaku. Mam nadzieję, że skończy się równie szybko jak "wariaci drogowi" PZU (chociaż ta mi się podobała).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 07:43:45 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-03-22 23:37:26
Posty: 65
Lokalizacja: Pionki
Cytuj:
Policja nie kryje, że ma problem z dotarciem do mentalności główne młodych motocyklistów, którzy mają bardzo szybkie maszyny.


Nie dotrą nigdy do naszych "umysłów" co do calej tej akcji tak jak i policji ... ebać dziadów :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 09:17:25 
Paramedic

Dołączył(a): 2009-01-01 12:46:21
Posty: 1342
Lokalizacja: LU/PO/ZSW
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 112 lub 601100100
Obecne moto: lookinforFZ1
Panowie już jest dyskusja na ten temat w "policja kontra motocykliści" ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 10:30:00 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-12-06 08:07:18
Posty: 192
Lokalizacja: krakow
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yzf 600r tcat
najwiekszy niesmak we mnie wzbudza "Idzie wiosna, będą warzywa"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 10:31:23 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-09-28 09:20:16
Posty: 717
Lokalizacja: Kozienice-Warszawa
Tu jeszcze jest cos o warzywach... 8)
JA naprawde nie wiem kto im wymysla te hasła.. :!: :!:
KLIK
Sorki było to w innym Temacie... :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 14:17:25 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
A spojrzeliście na te hasła typu gwoźdź do trumny, szklana pułapka, kamień nagrobny, czarna dziura, gdzie twoja głowa, zakopany, dokąd jedziesz. Dla mnie większość powinna trafić do sejmu, a nie do nas. Powinni przedstawić te projekty u góry i uświadomić ilu ginie przez niezadbane drogi brudne zaśmiecone i dziurawe. Według mnie to w połowie kampania o żałosnym stanie dróg, a na marginesie do mnie tylko trafiło hasło lubię po woli :twisted: :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 15:35:27 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-03-24 16:51:52
Posty: 260
Lokalizacja: ŁDZ
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 15:44:05 
forumowa amazonka

Dołączył(a): 2008-02-11 21:40:45
Posty: 1133
Lokalizacja: SI-SH-SK
Płeć: Kobieta
Telefon: 0700 :-)
Obecne moto: Yamaha
hmmm lubie warzywa !!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Gdyby ludzie w puszkach mieli tyle koni co w motocyklach to też by popierdalali po drogach i tyle w temacie .
Wkur.... mnie takie akcje :!: :!: :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 15:47:30 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2009-02-18 12:59:30
Posty: 728
Lokalizacja: Warmia
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: GTR 1400
Jatek nic dodać nic ująć, mizeria polskich dróg woła o pomstę do nieba, kto z nas ledwo unikął wypadku prze te zaniedbania, a ilu z nas cierpiało, ilu zginęło...? To dotyczy zrówno motocyklistów, jak i katamaraniarzy. Idiotyczne hasełko o wiośnie jedynie irytuje i stanowi pretekst do ataków, to zasłona dymna dla niepodejmowania działań konstruktywnych. A nasze "państwo" stoi z boku i bezczynnie się przygląda, jak jacyś łotrzykowie szczują nas wzajemnie na siebie. Politykierzy i lokalni "włodarze" śmieją się w kułak. Dziś słyszałem w radio, że w jakiejś gminie postanowili nie remontować dróg, by "ostudzić" zapędy kierowców do szybkiej jazdy. Debile? Z całą pewnością, nie zdają sobie sprawy, że zabijają niewinnych ludzi, którym zdarzy się jechać po drogach ich zaniedbań.

ps. ze zdziwieniem zobaczyłem, że tą "akcję" wspiera ścigacz.pl i Motocykl...

Zamieściłem na scigacz.pl ankietę zapraszam do wzięcia udziału.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 21:11:11 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-09-17 11:10:45
Posty: 195
Lokalizacja: Białobrzegi/Warszawa/Pruszków
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 609-105-153
Obecne moto: Honda 929
Faktycznie jest niesamowity problem ze stanem dróg, ale wydaje mi się, że najwięcej motocyklistów ginie przez wymuszenia "puszek". Chyba w tych "głowach" trzeba coś zmienić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 21:51:06 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
Gdyby były kary to by tak nie było, ale w naszym państwie jest tak jak jest ze wszystkim bo brak kar, a przede wszystkim ich egzekwowania. Na moje jak by były i to spore to by zupełnie inaczej ludzie funkcjonowali. Oczywiście nie chodzi mi o mandaty :D
Taki przykład: koleś ma wypadek bo go wybiło na dziurze czy koleinie rozbija się itd. w Polsce by mu mandat wlepili i wszędzie wytykali palcami że dawca, a na zachodzie każdy ma adwokata i taki gość zajął by się zarządcą drogi i pociągnął z niego tyle kasy że na następny raz zarządca by pilnował stanu swoich dróg codziennie pieszo je patrolując. Tak samo z paliwem za mieszanie - chrzczenie stacja dostaje 1000zł kary :lol: :lol: :lol: to absurd koleś właściciel jak go skontrolują raz na rok wyjmie drobniaki i zapłaci i jeszcze przy niech doleje wody czy rozpuszczalnika żeby się zwróciło. Powinni zamknąć stacje, zabrać koncesje i z minimum 100tyś. to byśmy mieli paliwko jak w Deutchlandach. Takich przykładów do różnych dziedzin mógłbym wypisywać do rana. Moje zdanie takie u nas prawo obejmuje tylko zwykłych ludzi najczęściej biednych.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 22:04:09 
Paramedic

Dołączył(a): 2009-01-01 12:46:21
Posty: 1342
Lokalizacja: LU/PO/ZSW
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 112 lub 601100100
Obecne moto: lookinforFZ1
Mnie ostatnio doszła taka informacja że myslałem że padne ze smiechu.

Gowniarz lat 18 jechał po pijaku miał 1.1 promila alko. Stracił panowanie nad furą, walnął w betonowy "mostek" od rowu przydorżnego, i wpadł w grupe dzieci. W samochodzie zginął jeden z 4 pasażerów. 4 dzieci w szpitalu.


CO SIE OKAZUJE - gość ma PODWÓJNY ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDÓW!!! Co to ma być?? Jak można mieć podwójny zakaz?

Złapali go raz po pijaku zabrali prawko na 2 lata a on drugi raz pijany jechał i znów go złapali i nic ! :shock: Przecież to jest patologia wymiaru sprawiedliwości.



Nie wysokośc kary a jej NIEUCHRONNOŚĆ działa prewencyjnie na społeczeństwo. A tak to wszyscy mają w dupie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 22:35:14 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-08-31 19:58:01
Posty: 331
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Mnie to tylko wkurwiła ta cała gówniana akcja i nic więcej. Niestety nasze "uświadomione" społeczeństwo jest tyle warte co nasze państwo, czyli reasumując jest goowno warte!!! Od kampanii dziury na drodze nie znikną, ci z zakazami nie przestaną jeździć, itp. Tego typu ścierwa medialne i milicyjne wpływają na negatywne postrzeganie motocyklistów. Wczoraj jechałem po mieście a ludzie patrzyli na mnie jak na jakiegoś mordercę, no kurwa czy jechałem 700 km/h?? Czy zabiłem kogoś?? Czy na kasku mi piszę "zabiję Cię bo jadę motorem"?! No to już przechodzi ludzkie pojęcie co się dzieje :? A co najgorsze to zmierza tylko i wyłącznie w złym kierunku :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 23:27:35 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-03-22 23:37:26
Posty: 65
Lokalizacja: Pionki
Już gdzieś czytałem nawet o tym że rząd znalazł sposób na "piratów" nie będą remontować dróg był o tym cały artykuł na o2 bodajże jak to przeczytałem to myślałem ze padnę a teraz jeszcze lepsza akcja :mrgreen:
Wypowiem sie szczerze sam latam bez prawka puki co bo dopiero za 2 miechy będę miał egzamin latam już spory kwałek czasu i nie jestem jedynym takich "rajderem" oczy trzeba miec nawet w dupie bo konsekwencje jakiego kolwiek wypadku z udziałem osoby nieposiadającej prawka są ... hymm nieciekawe :| ale to ze ktoś nie ma prawka nie jest równe brakowi umiejętności odpowiedzialności etc. przynajmniej to jest moja obiekcja bo zdać prawko dużo osób zdaje a co do czego przyjdzie jezdzić nie umieją kompletnie mam tego przykład na własne oczy ale nie będę już tu mówił konkretami :)

To że motocyklisci jeżdza szybko to już jest natura i moga wprowadzić nawet i radary co 20 m i tak predkosc sie nie zmieni ... ciezko jest zrozumieć ze jakiś tam samochód marki xxx model xxx ma do 100 km/h 12/s droga jego chamowania na suchej nawierzchni wynosi około 40-45 m motor do 100 ma 3-4 razy mniej i przynajmniej 2 razy krótszą droge hamowania motocykle są stworzone to do tego zeby latac a nie wlec sie jak sie zna droge wie sie gdzie mozna deptac to mozna szaleć ale z umiarem co innego jak sie leci na łep na szyje nie znajac drogi wychodzać z zakretu z jakas duża predkoscia nie wiedziac co jest za zakretem. Każdy motocyklista ma świadomość tego co robi co innego jak ktoś jest pseudo motocyklista... nie wiem jak tam wy wszyscy ja jestem wychowany w ten sposób ze na policje to sie leje czy to drogówka czy to patrolówka czy AT moje kontakty z niebieskimi nigdy nie były za ciekawe i najpredzej z tąd ten niesmak


JP JP niebieskim Hardcore ! JP NA 100%!!!


Ostatnio edytowano 2009-04-18 08:11:52 przez sobol, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org