Forum Motocykli Yamaha
https://www.motocykl.org/

Międzyrzecki Rejon Umocniony
https://www.motocykl.org/viewtopic.php?f=18&t=24857
Strona 1 z 1

Autor:  maciej_pk [ 2024-07-10 13:01:46 ]
Tytuł:  Międzyrzecki Rejon Umocniony

Wczoraj szybka decyzja i wyjazd na małe zwiedzanie miejsca, do którego wybierałem się już od dłuższego czasu. Dla miłośników podziemnych budowli, fortyfikacji fajna sprawa. Nie udało mi się wszystkiego ogarnąć więc jeszcze tam wrócę.

Załączniki:
IMG_4415.PNG [245.79 KiB]
Pobrane 436 razy
IMG_4355.jpg [220.44 KiB]
Pobrane 412 razy
IMG_4412.jpg [231.12 KiB]
Pobrane 399 razy
IMG_4410.jpg [208.04 KiB]
Pobrane 397 razy
IMG_4398.jpg [72.54 KiB]
Pobrane 410 razy
IMG_4388.jpg [117.4 KiB]
Pobrane 417 razy
IMG_4387.jpg [78.91 KiB]
Pobrane 440 razy
IMG_4367.jpg [146.43 KiB]
Pobrane 450 razy
IMG_4378.jpg [136.86 KiB]
Pobrane 392 razy
IMG_4364.jpg [183.27 KiB]
Pobrane 414 razy
IMG_4353.jpg [120.42 KiB]
Pobrane 424 razy
IMG_4347.jpg [117.81 KiB]
Pobrane 409 razy

Autor:  misiakw [ 2024-07-15 09:29:58 ]
Tytuł:  Re: Międzyrzecki Rejon Umocniony

MRU robi wrażenie...

Autor:  strażak [ 2024-07-20 18:41:50 ]
Tytuł:  Re: Międzyrzecki Rejon Umocniony

Byłem tam z 15 lat temu i pomimo , że nie jestem fanem takich budowli , to nie sposób nie docenić trudu włożonego w stworzenie tych umocnień .

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/