Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-04-06 01:51:51 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-06-14 00:41:50
Posty: 16
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS3xJunakGazela
witam serdecznie.....
bardzo, ale to bardzo interesuje mnie jak mam się zabrać za wymianę zestawu naprawczego pompki hamulcowej z przodu i przy okazji wymiana na stalowy oplot wężyków.
czy ktoś posiada fotorelację, lub może kopie odcinka 'motocyklicznie', gdzie facet pokazywał jak to się robi..
nie chciałbym strzelić babola, a i :moto: :moto: jeździć trzeba.
pozdrawiam wszystkich :beer: :beer:


ps...
szukałem na youtube i znalazłem kilka po angielsku, najbardziej to pasuje ten cross http://www.youtube.com/watch?v=zVAv2rX8Cgc , to jest 57 bodajże część, pewnie są wszystkie,
zapraszam do oglądania,


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-06 01:51:51 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2011-04-06 09:16:03 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-12-08 09:33:58
Posty: 446
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 2002
Hamulce ratują życie. Złe hamulce odbierają życie. Lepiej samodzielnie nie grzebać - jeśli się nie znasz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-06 19:01:19 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-11-05 23:16:28
Posty: 82
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 1000
Jeżeli chodzi o odcinki motocyklicznie to znajdziesz je na VOD na onecie. Nie pamiętam który to odcinek z pompą ale musisz poszukać. Co do rozpierania jeżeli posiadasz jakąś wiedzę bądź umiejętności związane z mechaniką powinieneś sobie poradzić z tym zadaniem. Najlepiej jest robić zdjęcia co się rozbiera i jak to jest złożone i wtedy nie powinno być pomyłki przy montażu.

Znalazłem odcinek z pompą hamulcową http://vod.onet.pl/motocyklicznie,motoc ... cinek.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-07 00:48:26 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-06-14 00:41:50
Posty: 16
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS3xJunakGazela
MarcinN napisał(a):
Hamulce ratują życie. Złe hamulce odbierają życie. Lepiej samodzielnie nie grzebać - jeśli się nie znasz.

masz rację MarcinN, zdaje sobie sprawę, że mogę sam się przyczynić do własnej 'śmierci', ale czy jeśli nie spróbuję to nie będę wiedział czy umie :D
zawsze musi być ten pierwszy raz, a do odważnych świat należy.
uważam,że gdy ma się dobrą dydaktykę to można samemu zrobić. zawsze można zaprowadzić do serwisu, jeśli nie wychodzi.
po wymianie klocków, w czasie jazdy, miałem takie dziwne uczucie, czy na pewno dobrze złożyłem hamulce??!!?? zrobiłem prawie 6k i nic, chyba dobrze je złożyłem? zbliża się czas na nowe klocki....
ale co najważniejsze, to ile przyjemności sprawia grzebanie w swojej maszynce....
pozdrawiam :moto:
dzięki marcin0000_2005


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org