Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2023-04-26 12:54:59 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2016-03-01 21:03:14
Posty: 1476
Lokalizacja: Warka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ready to remont
blue7
Wygląda jak lambo z tyłu, ale niestety za lambo się płaci :)
Jestem pod wrażeniem dezajnu, można powiedzieć że to nowy trend i odejście od wzorca projektowego: "jajko"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2023-04-26 12:54:59 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2023-04-26 13:24:51 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2321
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Da się komuś dokleić adres strony nie będąc właścicielem punktu na mapie? Szczerze wierzę w to, że Czesiek ma taki nieogar w kwestiach relacji międzyludzkich, że nawet nie dostrzega takiego odnośnika jako negatywny i anty-reklamę, właściwie pasuje to do całej kompozycji jego "działalności" i przychodzącego z niezwykłą lekkością zniechęcania ludzi do zakupów przy każdej możliwej formie kontaktu. No cóż :) Czasem trzeba trafić na takie kwiatki, żeby docenić przyzwoity standard u innych.
Pozamawiałem już wszystkie potrzebne rzeczy na allegro i AliExpress, na Rumunię powinienem być już dozbrojony tak jak sobie to wymarzyłem.

Musiałbym tą maxię zobaczyć na motocyklu, stylistycznie to by z pewnoscią pasowała do HD Panamerica ;)

P.S.
Po nieudanych zakupach u Cześka szukałem innego źródła towarów givi i trafiłem na stronę motofactory.pl na której było to co potrzebowałem w bardzo okazyjnych cenach. Na mapie widać, że to podobnie jak w Wiśle dom prywatny bez żadnych oznaczeń sklepu czy działalności gospodarczej i na necie doczytałem podobne komentarze - kombinatoryka przy zamówieniach, dom widmo przy przy próbie kontaktu bezpośredniego, ktoś na forum hoondy opłacił towary i przez długi czas kamień w wodę - problem zakończony szczęśliwie zwrotem przelanych pieniędzy... Tak że jest więcej takich punktów na mapie ;)

W przypadku towarów givi/kappa jak się okazuje ciężko jest dorwać coś taniej niż na allegro. Na eBayu najniższe ceny są bardzo zbliżone do cen z allegro, więc nie ma co tracić czas na dziwne sklepy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org