Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-10 14:58:27 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-04-10 12:57:22
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
N mialy dragbary to na pewno nie od niej ale wyglada jak od Ski.
Licznik podobno wcisniety przy myciu, wlasciciel nie ruszal zeby nie bylo ze cos kombinowal niby.

Dodatkowo kolektory wydechowe maja wgniote tylko nie wyglada to ze od kola tylko jak by od ostrego przedmiotu. poprzeczna wgniota.

Mam mieszanie uczucia ale bez ogladania to sie nie da :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: FZ1 N Toruń
PostNapisane: 2015-04-10 14:58:27 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2015-04-10 21:38:06 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-03-11 00:14:54
Posty: 30
Płeć: Mężczyzna
michnik napisał(a):
Bylbym wdzieczny czy ktos był ja ogladać już bo nie wiem czy jechac jutro



Widzisz to na moje konto sobie poczytałeś i pojedziesz;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-04-11 00:07:41 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-04-10 12:57:22
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Od wtorku ze sprzedajacym pisze, i sie umawialem na sobote dopiero teraz znalazlem ten post bo szukalem wszystko na jej temat. Poprostu myslalem ze juz ktos byl i nie warto. Trudno bede pierwszy, troche daleko ale coz.

Na pewno dam znac czy ewentualnie warto. Zgromadzilem sporo zdjec od sprzedjacego i pewnie zawioze do serwisu w Toruniu. Troche rzeczy nie pasuje wiec mieszane uczucia, zeby to jeszcze nie bylo 600km :/ w kazdym badz razie napisze zeby nikt nie jechal jak to mina.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-04-12 21:47:43 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-04-10 12:57:22
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Ok temat do zamkniecia, bylem. Motor mial przygode, malowany bak czesciowo, delikatne zadrapanie na boku ramy, chlodnica podgnieciona, zarysowania na obudowie licznika (licznik 90% nie od niego itp) ale stan calej reszty ok, motor na pewno nie ma 13 tys ale na moje oko nie ma wiecej niz 25 (tarcze jak nowe, naped orginalny jeszcze w calkiem niezlej kondycji, kolektory i lagi nie wypiaskowane itp itd ogolny stan motocykla. Sprzedajacy bardzo w porzadku, moglem po zostawieniu zaliczki podjechac do Yamahy na sprawdzenie. Po podpieciu wyszlo ze lezal oczywiscie i blad jedej cewko fajki ale po skasowaniu ok. Kosz sprzeglowy delikatnie slychac ale w mojej fz6 glosniej tarabanil po 10tys. Serwis troche zaniedbany wiec na dzien dobry trzeba zrobic synchro wtryskow, oleje, swiece itp itd ale po pertraktacjach poszla za 13 z groszem wiec zostalo na nowe gumy i porzadny serwis.

Jedna rzecz, motor nie wyglada na to ze byl gdziekolwiek grzebany wszystkie gwinty, uszczelki orginalne, nie znalazlem ani jednej brakujacej sruby czy nieorginalnej 90% nigdy nie byla odkrecana.

P.S. Poprzedni wlasciciel we francji (motor z francji nie wloch) dosc intensywnie go uzytkowal, szpilek w podnozkach nie ma bo ewidentnie mu przeszkadzaly, powycierane od wykladek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-04-13 09:19:31 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2012-01-18 14:03:56
Posty: 155
Lokalizacja: na zachód od Wawy
Płeć: Mężczyzna
Telefon: służbowy
Obecne moto: fz6
Nie ma to jak zobaczyć na żywo, a nie snuć domysły. Gratuluję zakupu i szerokości :moto:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-04-13 15:17:54 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-03-11 00:14:54
Posty: 30
Płeć: Mężczyzna
To może zamkniemy ten cały dział. Po co snuć domysły;]

:lol: :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-04-13 15:57:31 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-04-10 12:57:22
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Myślę że domysły dobre i choćby dla tego że trzeba troche się najeździć gdyby była mina a koś chciał jechać to przynajmniej wiadomo o co chodzi.

Oponki zamówione będą RoadSmarty 2 :) Tylko teraz znowu muszę wakuometry kombinować, żeby to się tak dało jezdzić poprostu :) No cóż doprowadzanie motocykla po kimś zawsze jest...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org