Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-03 10:21:11 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-04-03 09:58:05
Posty: 6
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XJ6
witam
jestem nowy ale yamahę mam już dość długo ( moje XJ6 już jest praktycznie sprzedane ) Szukam na ten sezon Fazera 1000 - czy ktoś zna albo mógłby się wypowiedzieć na temat tego z ogłoszenia - na foto wygląda zachęcająco a przez telefon sprzedawca wydaje się uczciwie gadać...

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5201444984


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-03 10:21:11 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-03 10:33:47 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2012-08-01 19:06:38
Posty: 56
Lokalizacja: Halinów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs 1000
Brzydki nie jest. Tak naprawdę ktoś w niego władował kupę kasy, tylko czemu zmieniane tarcze. Ja przy przebiegu sporo wyższym mam oryginalne. Wygląda nieźle ale pewnie kluczowe będzie geometria ramy i silnikowo jak wygląda. Bo przy takich inwestycjach w heble i po tych portowych gumkach widać że pewnie lekko nie miał. Jak nie obejrzysz to się nie dowiesz. Cena na pewno zachęca do oględzin.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-03 10:49:06 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2014-05-13 13:15:53
Posty: 210
Lokalizacja: Witonia
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 1000
Wojtekooo z naszego forum sprzedaje :)
http://olx.pl/oferta/yamaha-fazer-fzs-1 ... 0489dadc2c


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-03 10:51:04 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-04-03 09:58:05
Posty: 6
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XJ6
sprzedawca mówił że ojciec ma zakład mechaniczny więc moto jest pewne i zadbane - nie musi płacić za wymiany i serwis....tarcze i pompę zmieniał bo robił go pod siebie ale twierdzi że buduje dom i z kasą się przeliczył....patrząc na jego drugie moto które również sprzedaje ( bandit ) to chyba dba o sprzęty , zastanawiam się bo mam do wrocławia ponad 500km...opony ma na wymianę już przygotowane....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-03 12:58:00 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2012-08-01 19:06:38
Posty: 56
Lokalizacja: Halinów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs 1000
Pewnie on tej pompy nie zmieniał, bo moto świeżo sprowadzone i bez rejestracji i trzeba doliczyć opłaty. Jak masz daleko do Wrocławia to kupuj tego od Wojtka. Parę rzeczy już przy nim porobił więc na starcie bez inwestycji a ten z Wrocławia to zagadka. Poza tym jakbyś dokupił te kufry Krauser to można przeprowadzki organizować tym Wojtkowym FZS-em.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-03 13:09:42 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-04-03 09:58:05
Posty: 6
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XJ6
Nie mówię nie temu od Wojtka ale jakoś bardziej w oko mi wpadł ten z Wrocławia...no nic , będę jeszcze dzwonił do gościa bo mam parę pytań....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-03 20:13:01 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-04-03 09:58:05
Posty: 6
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XJ6
Jestem po rozmowie ze sprzedającym - Fazer miał we Włoszech dwóch właścicieli - pierwszy rocznik 41 a drugi 58 a więc nie sądzę aby ktoś go specjalnie molestował np. po torach, pompa i tarcze wymienione na miejscu w PL z powodu zachcianki ( dostałem foto do wglądu ze starymi tarczami + w trakcie zmiany ) , kierownica została założona w IT, natomiast cała reszta to już w PL , miał malowaną i spawaną owiewkę ( również dostałem foto ) oraz zbiornik paliwa, Sprzedający dorzuca olej i filtr i może go wymienić przy kupującym oraz sprawdzić i dosłać foto każdego elementu , opony ma wrzucić na dniach , Fazer jest w trakcie rejestracji - zapytałem czemu sprzedaje dwa swoje moto - ponoć Bandita wystawia od września i jest zerowe zainteresowanie a musi pozbyć się chociaż jednego - jak sprzeda dwa to i tak ma na czym jeżdzić bo żona to też motocyklistka...Jestem umówiony po świętach jak tylko zrobi się lepsza pogoda....Jakieś mam przeczucie że wrócę z Fazerem :)
Aha Fazera sprowadził w październiku...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-04 00:49:21 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2015-02-14 18:51:43
Posty: 52
Lokalizacja: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Hayabusa
Może jestem nowy i się nie znam ale boczki czarne wydają mi się jakieś plakowane na tych zdjęciach dodatkowo kwestia tarcz - mam prawie 60k, tarcze seryjne (motocykl w trasach śmigany) i mają jeszcze bardzo daleko do zużycia. Jeżeli faktycznie motocykl był lajtowo używany to nie rozumiem zmiany tarcz, zachcianka ? Tarcze kosztują ok 1000 zł. Poza tym słabo nasmarowany łańcuch ma jak na jazdę :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-04 10:31:16 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-11-13 16:55:41
Posty: 279
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: WR 426 SM MX
Plak to tutaj występuje w ilościach litrowych :D

Chyba sam muszę zacząć stosować ten wynalazek na moto a nie tylko w samochodzie :D

Dziwne te inwestycje w moto i zaraz sprzedaż - no ale kto bogatemu zabroni :D

Ważne, żeby silnik, skrzynia i rama były OK - resztę się wymieni :)

Acha - wydaje mi się, czy nie ma centralnej podstawki?
Acha 2 - czy nie wydaje się wam, że w okolicach silnika i jego mocowania jest wiele nowych śrub? Zwłaszcza na ostatnim zdjęciu - jedna śruba się pięknie świeci


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-04 11:09:30 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-04-27 23:01:42
Posty: 184
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tiger 1050
Mateusz82LU nie napalaj się tak, bo to zły doradca.
Moim zdanie odpuść sobie tego Fazera.
Jest cały malowany, posiada nieoryginalnych części. Wszystko to jest jakieś podejrzane. Malowany, kierownica nieoryginalna, inna pompa, inne tarcze, brak centralki, i co mnie razi w oczy chińskie kierukowskazy oraz brak tylnego błotnika.
Ci emeryci to chyba lubili pojeździć po torze, zobacz ograniczniki pod podnóżkami wytarte prawie do zera, opony też raczej torowe niż turystyczno sportowe.
Tak, jak Jacek_L zauważył i też tak myślę to śruby mocowania silnika są jakieś dziwne. Poza tym na lewej stronie na ramie i obudowie filtra powietrza widać dziwne rysy.


I ten plak, ciekawe czy kanapę też wyplakował :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-04 11:50:14 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2014-09-01 16:29:08
Posty: 9
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Bandit 1200s
Jak to się miło czyta podejrzenia na temat własnego moto na sprzedaż :)
Nie udzielam się na forum ale w paru sprawach mi pomogło po sprowadzeniu Fazera....Niestety nie mogę pozwolić sobie na posiadanie dwóch motocykli na dodatek o podobnym charakterze - Fazera sprowadziłem z IT w listopadzie a od września chcę sprzedać Bandita którego mam od 2013r...niestety zainteresowanie średnie dlatego wystawiam i B12 i FZS - co się sprzeda to będę zadowolony - obecnie podjąłem decyzję że rejestruję na siebie Fazera....
Co do ciekawych spostrzeżeń forumowiczów to :
1. to nie jest plak ( nie jest to jedyny środek do pielęgnacji ) używam aktywnej piany Tenzi , następnie Karcher i wosk na mokro Meguiar's ( nie tylko do mycia moto ale również własnych aut ) - świat się nie zaczyna i kończy na Plaku :P
2.brakuje centralki - tak już kupiłem , ponoć tak słyszałem ale nie wszystkie FZS zjeżdżały z centralką - była za dopłatą ( ale nie jestem tego pewien )
3.wszystkie śruby w okolicach silnika i inne są oryginalne i nie były ruszane
4.tarcza i pompa zmieniana przeze mnie...bo.....poprostu lubię mieć coś innego i fajnego ( tarcze ori poszły na olx a pompa trafiła do Hondy Bros żony )
5.lewy dekiel / osłona filtra jest faktycznie porysowana - tak kupiłem
6.kierownica i wypełnienie pod siedzeniem to sprawka włochów
7. manetki - moja sprawka przy okazji wymiany pompy
8. ograniczniki faktycznie popodcierane ale to dziwne bo sportowe opony nie mają oznak zamykania...
9. kierunki przyznaje made i china - po rejestracji i jeśli sprzedam B12 a nie FZS wpadną Kelermanny...aby nikogo chiny w oko nie raziyły
10. łańcuch jest nasmarowany - używam bezbarwnego Castrola bo nie podoba mi się jak łańcuch jest cały wypacikany białym smarem

Dziwi mnie to że jeśli moto czyste i naprawdę zadbane to odrazu mega podejrzane...pewnie lepiej sprzedawać i zrobić zdjęcia zasyfiałego padła ale wtedy też będzie marudzenie że zaniedbane...
Komentarzy w sprawie ilości pieniędzy itp nie będę komentować...
Aha - kanapa nie była "plakowana" :P oraz motocykl nie był cały lakierowany - jak pisze w aukcji - bak i owiewka...
Jeśli są jeszcze jakieś pytania oraz ciekawe przemyślenia proszę pisać - naprawdę na wszystko szczerze odpowiem :beer:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-04 12:05:34 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-04-27 23:01:42
Posty: 184
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tiger 1050
co nie zmienia faktu że bym od Ciebie tego moto nie kupił :wink: A trochę takich motocykli obejrzałem przed zakupem swojej sztuki.
Dbam o swój motocykl ale go nie plakuję. Ma być po prostu czysty i sprawny technicznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-04 12:09:34 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2014-09-01 16:29:08
Posty: 9
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Bandit 1200s
ja też nie plakuję! :) mój ma być sprawny technicznie, i być jak najczystszy jak tyko to możliwe...i naprawdę spędzam wiele wolnego czasu aby porządnie dbać o motocykl i o własne auta...taka fobia :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-04 12:30:42 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-10-24 19:21:54
Posty: 389
Lokalizacja: stolica "Scyzorykowa"
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6S
A ja uważam, że nie ma co sie denerwować. Ty chcesz sprzedać, ktoś chce kupić i pyta o zdanie kolegów z forum. Im więcej opinii, tym lepiej i dla sprzedającego i kupującego, ponieważ wyjaśnione zostaną wszystkie wątpliwości.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Fazer 1000
PostNapisane: 2015-04-04 12:35:43 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2014-09-01 16:29:08
Posty: 9
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Bandit 1200s
Spokojnie - nie jestem na nikogo zły ....doskonale to rozumiem...Nie mam do nikogo żadnych pretensji !!! :beer:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org