Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-02-16 22:05:24 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2022-02-16 21:46:28
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 787607082
Obecne moto: Cagiva River 500
Witam wszystkich,

Jestem to mój pierwszy post na forum, chce sobie kupić właśnie Fazera s2 do tej pory jeździłem Hondą CB500 i przyszła pora na coś mocniejszego. Dlatego chciałbym prosić was o opinie czy waszym zdaniem jest sens interesować się tymi egzemplarzami, ogólnie chciałbym się zmieścić w 14 tysiącach jeśli chodzi o zakup i zostawiam sobie jakieś 2 tysiące na 1 serwis:

1. https://www.olx.pl/d/oferta/yamaha-fz6-s2-fazer-CID5-IDMxJAm.html?reason=observed_ad

2. https://www.olx.pl/d/oferta/yamaha-fz6-fazer-s2-potwierdzony-przebieg-CID5-IDLjbnY.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=7

3. https://www.olx.pl/d/oferta/yamaha-fz6-fazer-2008-CID5-IDNUAGn.html#a6a9193abf;promoted

4. https://www.olx.pl/d/oferta/yamaha-fz6-fazer-perfekcyjny-oryginalny-stan-serwisowany-piekny-CID5-IDMak64.html#a6a9193abf

5. https://www.olx.pl/d/oferta/yamaha-fazer-fz6-piekny-stan-fz6s-kufer-CID5-IDMIf98.html#d4a9daeeb3

Jeśli może ktoś z was ma albo ktoś ze znajomych jakiś zadbany egzemplarz na sprzedaż również proszę o kontakt bo z tego co obserwuję (od jakiś 3 tygodni), ciężko znaleźć jakiś zadbany egzemplarz

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pomoc w zakupie FZ6
PostNapisane: 2022-02-16 22:05:24 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2022-02-17 09:23:49 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2020-01-21 20:40:35
Posty: 167
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ1
Dołoż i kup s2 lepiej będziesz zadowolony , bo to motel po lifcie , i moim zdaniem świeżej wyglada , a jeśli chodzi o moto to miałem i byłem zadowolony , nic się nie psuło , szukaj z wersja abs


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2022-02-17 13:09:23 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2020-01-17 10:33:17
Posty: 71
Lokalizacja: Mosina
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2 GT
Jak się pojawi jakiś zadbany w ogłoszeniach to możesz nawet nie zdążyć zadzwonić. Ja sam bije się z myślami czy swojego nie sprzedać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2022-02-17 16:52:19 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2022-02-16 21:46:28
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 787607082
Obecne moto: Cagiva River 500
No właśnie również skłaniam się ku S2, a co sądzicie o tych ogłoszeniach co wysłałem? Hevimental jak byś się decydował na sprzedaż to proszę o kontakt, choć podejrzewam, że lista jest długa :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2022-02-18 00:31:52 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2285
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Oglądałem na telefonie więc mogłem czegoś nie zauważyć. 1 i 2 spoko tylko w 1 brakuje gumek pod bakiem i ma ciężarki akcesoryjne, 3 to już jakaś większą zabawa była, obwisłe kierunki, krzywy stelaż tablicy, brakujące naklejki na owiewce.. jakiś taki se. 4 i 5 to S1, 4 całkiem ładna, 5 też tylko na boczkach ma inne naklejki niż były w serii.

Nie wiem czego ludzie się tak stylistycznie czepiają S1, mi ta bardziej masywna owiewka właśnie bardziej się podobała, moto ma optycznie lepsze proporcje.

Wszystkie egzemplarze bez ABS, jeśli tak celujesz to ok ale gorąco polecam jednak szukać z ABS. Lepiej mieć i nie potrzebować, niż... Po swoim przykładzie wiem że warto go mieć, szczególnie jeśli planujesz długie wycieczki, wtedy jest już zupełnie inna jazda, wchodzi zmęczenie i błędy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2022-02-19 19:48:55 
Niemowlak

Dołączył(a): 2021-09-09 19:31:18
Posty: 41
Lokalizacja: Tychy
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ1N
Jeśli miałbym się interesować to chyba ostatnim.
Przynajmniej właściciel coś może powiedzieć o motocyklu.
Pozostałe to chyba handlarze; takimi raczej się nie interesuje.

Pierwszy to hit. Kupił go w kwietniu, wsadził w ciul kasy i teraz sprzedaje... :shock: :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2022-02-20 01:59:45 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2285
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Tym że wpakował kasę i sprzedaje to bym się nie stresował bo i na forum były przypadki że koledzy sprzedawali fajne doinwestowane sztuki, powody mogą być różne. Co do handlarzy to również nie ma reguły, trzeba jeździć i oglądać. Może się trafić ok sprzęt od handlarza i złom od prywatnej osoby.... ;)

Mi się podobała sztuka nr 2 choć w tej cenie nie kupiłbym swojego podstawowego motocykla bez ABS, nawet jeśli jest w ładnym stanie. Jako drugi do zabawy to ok.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2022-02-21 08:52:06 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3806
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
sfazowany napisał(a):
Pierwszy to hit. Kupił go w kwietniu, wsadził w ciul kasy i teraz sprzedaje...

sfazowany napisał(a):
ym że wpakował kasę i sprzedaje to bym się nie stresował bo i na forum były przypadki że koledzy sprzedawali fajne doinwestowane sztuki, powody mogą być różne.

daleko nie szukając, mój tak trafi pod młotek - zimą wymieniłem napęd i napinacz rozrządu bo była taka potrzeba. Jestem świadom tego że przebieg i wygląd tego motocykla powodują że nie jest to "igiełka" na która wszyscy się rzucą, więc zrobiłem go pod siebie tak żeby kolejny sezon nim zaliczyć bez problemów. Ale wystawię go, bo jak znajdzie się chętny, to i ja chętnie zmienię na coś innego, bo przez te 10 lat zmienił mi się styl jazdy i potrzebuję czegoś mniej miejskiego a bardziej turystycznego


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2022-02-24 22:06:01 
Niemowlak

Dołączył(a): 2021-09-09 19:31:18
Posty: 41
Lokalizacja: Tychy
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ1N
misiakw napisał(a):
sfazowany napisał(a):
Pierwszy to hit. Kupił go w kwietniu, wsadził w ciul kasy i teraz sprzedaje...

sfazowany napisał(a):
ym że wpakował kasę i sprzedaje to bym się nie stresował bo i na forum były przypadki że koledzy sprzedawali fajne doinwestowane sztuki, powody mogą być różne.

daleko nie szukając, mój tak trafi pod młotek - zimą wymieniłem napęd i napinacz rozrządu bo była taka potrzeba. Jestem świadom tego że przebieg i wygląd tego motocykla powodują że nie jest to "igiełka" na która wszyscy się rzucą, więc zrobiłem go pod siebie tak żeby kolejny sezon nim zaliczyć bez problemów. Ale wystawię go, bo jak znajdzie się chętny, to i ja chętnie zmienię na coś innego, bo przez te 10 lat zmienił mi się styl jazdy i potrzebuję czegoś mniej miejskiego a bardziej turystycznego


Jest zasadnicza różnica, że Ty jeździsz kilka lat? swoim motocyklem a sprzedający 1 sezon...
Dla mnie co najmniej dziwny, ale to tylko moja opinia, do której nikogo nie próbuje przekonywać :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2022-02-28 11:46:53 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3806
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
KrzychuZ napisał(a):
Dla mnie co najmniej dziwny, ale to tylko moja opinia, do której nikogo nie próbuje przekonywać

Kupno motocykla to zawsze ryzykowny temat. Nie chciałem ppisaż tego w znaczeniu ze "nie no spoko, nic dziwnego" Ale no gośc mógł robić moto pod siebie, a wmiedzyczasier trafiłą mu się mega okazja, kupił igiełkę od znajomka i swój moto puszcze pod młotek. to równie prawdopodobne jak to, że połowa tego motocykla przed wyklepaniem była przystankiem.

Chcę tylko zwrocić uwagę na to nasze polskie podejście - motocykl bez większej listy serwisowej to na pewno zajeżdżony trup, nie warto nawet dzwonić. Motocykl zrobiony na tip top to na pewno złom który jest jeżdżącą miną i sprzedający chce się pozbyć problemu i szuka frajera więc też odpada w przedbiegach. Tak w głowie wielu ludzi bardzo cienka jest ta granica między jedną a drugą skrajnością, i skreślają z automatu niektóre motocykle. A wystarczy zadzwonić i porozmawiać z sprzedajacym żeby się dowiedzieć czy to kolejny handlarz który nie jest w stanie nic powiedzieć, cy hobbysta zajarany nowąmaszyną, więc sprzedający starą bo mu żona marudzi ze dwa w garażu to za wiele.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org