Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-06-09 17:09:45 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3827
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
tuzmen napisał(a):
Czy rozmiarówka jest ok? bo czytam opinie że zaniżona

nigdy nie pamiętam czy zaniżona, to że na metce pasującej mam rozmiar mniejszy niż zazwyczaj czy odwrotnie więc odpowiem łopatologicznie:
Wszędzie jestem rozmiar M zamiennie na 50 (tors). Kamizelka pasowała mi w rozmiarze S czyli mniejszym - dość ciasno przylega (ma chłodzić) ale nie jest opięta. wygląda tak:
[ img ]

marcingda napisał(a):
W Trójmieście to raczej jest chłodno

odpowiadając jak dzieciak: Chyba ty! Ja lpreferuję raczej chłodne klimaty, dla nie ogólnie wczorajsze 26 które pokazuwał mi termometr pod domem jak ruszałem to było za dużo, szukując się na małe prędkości (o których wspominał tuzmen) założyłem kurtkę - siatkę która nietety jest czarna, więc się nagrzewa. bez kamizelki bym nie zdechł, ale dzięki kamizelce było idealnie. Ruszałem o 16, wróciłem o 22, w międzyczasie kamizelka podeschła do tego stopnia, że wieczorem była lekko suchawa i nawet niego utrzymywała temperaturę, tak więc w całodniowej przejażdżce musiałbym ją gdzieś po drodze ponownie namaczać.

sfazowany napisał(a):
od 2 dni parno i duszno... plus takiej pogody to dziewczyny fajnie ubrane na ulicach

takie p(o/a)rno to u nas standard, powietrze nad lądem się nagrzewa i idzie do góry, w jego miejsce przychodzi "chłodniejsze" (a i tak gorące), pełne wilgoci powietrze z nad morza. potem jak popołudniu/wieczorem temperatura mocniej spada masz krótki, solidny "opad" tej całej wody na dół i potem już spokój. dziś miałeś przykład. ale i tak wolę to od suchej patelnii w głębi lądu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2022-06-09 17:09:45 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org