Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-03-26 23:54:41 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Wygląda w sumie jak moja, tylko że ja dałem coś koło 80zł chyba- dłuższy czas temu. Miejmy nadzieję że niższa cena nie odzwierciedla niższej jakości :P Generalnie wykonanie ok, jedyne co mi przeszkadzało to między ostatnimi śrubkami na górze i środkowymi odstaje od owiewki trochę bardziej niż oryginał. No i od początku widać było ślady po jakiejś obróbce, takie okrężne rysy- po jednym przepolerowaniu już jest lepiej, a jakby więcej czasu temu poświęcić to byłoby pewnie jeszcze lepiej. Generalnie polecam, różnica w cenie w porównaniu do PUIGa jednak gigantyczna... A nie wiem czy jeszcze jakaś firma oferuje double-bubble do kota? A nawet jeśli to cena raczej 200zł+.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-03-26 23:54:41 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2015-03-27 09:49:49 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-02-10 01:03:28
Posty: 28
Lokalizacja: Miłosław / Września
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: V-Strom 650 K4
Faktycznie jak się przyjrzałem to widać, że w tym miejscu trochę odstaje od owiewki, ale nie rzuca się to zbyt mocno w oczy. Na szczęście mój egzemplarz żadnych rys nie miał, więc nie musiałem się bawić w żadną polerkę.
Nic więcej na temat jakości póki co nie powiem, bo przejechałem z nią może z 10 km :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-03-27 11:26:38 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-05-20 00:22:27
Posty: 401
Lokalizacja: Idzikowice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
Ja mam podobną szybkę no name double bubble i sama zaczęła mi pękać bez powodu.... Może dlatego że przykręciłem ją na sztywno bez podkładek . Skleiłem pęknięcia i dałem podkładki zrobione z dętki narazie nic nie postepuje ale trochę dziwne że zaczęła pękać. Z zewnątrz praktycznie pęknięcia nie widać bo głównie jest pod czachą. Poza tym na całej szybce są delikatne pajączki też widoczne z bliska. Powstałe pewnie od uderzeń większych owadów czy kamyków. Pewnie z rok dwa i będę musiał ją wymienić. Kupiłem ją używaną za 8 dyszek także nie wiem ską pochodzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-03-27 15:56:37 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-02-23 16:33:37
Posty: 376
Lokalizacja: 3miasto / Kołobrzeg
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: VFR 800 Vtec
Ja jednak się nie zdecyduje. Tak jak sobie pomyślę, to nigdy jeszcze chińczyk mnie nie zadowolił (jakkolwiek to brzmi ;P )


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org