Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-04-11 18:43:51 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
Wojt@s dziękuję Ci bardzo za sugestie :) ogarnąłem PM, wezmę ten rejon z pewnością pod uwagę tym bardziej, że o rzut kamieniem jest do Kanionu Tary ;) Masz jakieś propozycje co do rejonu Jeziora Szkoderskiego? Co do Durmitoru to mnie przekonałeś ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-04-11 18:43:51 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2017-04-11 21:05:50 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Co do Durmitoru jedźcie najlepiej od rana. Zejdzie wam około 2h, najlepiej zacząć od Zabljaka ( mam namiary na tanie kwatery ) później P14 do Pluzine. Tarę też na spokojnie możecie sobie ogarnąć bo jest obok.

Golubović Apartments Božidara Žugića bb, 84220 Žabljak, Czarnogóra - rezerwowaliśmy tam z booking.com . Ciekawe miasto swoją drogą, przypomina zakopane parę lat do tyłu . Zresztą krajobrazy mega. Powtarzam 200km od morza a inny świat.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-04-11 21:27:01 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
Wojt@s napisał(a):
Powtarzam 200km od morza a inny świat.
zgadza się! podobne obserwacje poczyniłem w Chorwacji, gdy miałem okazję wracać do domu bardziej środkową jej częścią i byłem w szoku jak inaczej żyją tam ludzie niż ci na wybrzeżu i w jakim stanie niedawno zakończona wojna do dziś jest tam widoczna. Wybrzeże to eleganckie domy, bogaci właściciele czekający na swoich gości z północy - jak co roku, jak się tam pojedzie pierwszy raz to się myśli że trafiliśmy do raju. Natomiast ta część w głąb kontynentu to niewielkie wioski pośród gór, nic spektakularnego w dodatku z bardzo rzucającymi się w oczy pomnikami po wojnie gdzie ludzie utrzymują się z jako takiego prostego rolnictwa.

Czarnogóra oczarowała mnie tą swoją dzikością i zarazem pięknem w całkowicie innym stylu niż sąsiedzi z północy i na samą myśl o jeździe tam dostaję dreszczy. Nie jest to taki lajtowy kraj jak Chorwacja, gdzie idealnym zajęciem wydaje się wypoczynek na plaży z zimnym piwkiem. Dlatego bardzo podoba mi się bardzo sąsiedztwo tak odmiennych państw, żeby móc zasmakować jednego i drugiego i zauważyć istotę każdego z nich.
Dzięki jeszcze raz za namiary i wskazówki, w razie czego również służę pomocą :thumbup:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Administracja forum: admin@motocykl.org