Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-08-27 15:50:20 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-08-02 23:08:14
Posty: 20
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XT660Z Tenere FZ6
[quote]https://youtu.be/E9NR_ngYiq4[/quote]

https://youtu.be/E9NR_ngYiq4

Zapraszam na historyczne i bezprecedensowe demonstracje przeciw uciskowi elit rządzących światem, pokarzmy że jesteśmy wolnymi i myślącymi ludźmi, nie dajmy się zakuć w kajdany niewoli, dziś szmaty na twarzy, jutro szczepionki, pojutrze chip itp. itd. pokażmy że nie jesteśmy stadem potulnych baranów, to co robią z ogólnoświatową gospodarką nie może im umknąć na sucho, więc bracia zmotoryzowani przyłączajcie się do tej wielkiej organizacji wolnych i myślących ludzi.
Spotykamy się na stacji paliw BP w Olszynie, tj. przejście graniczne PL/DE o godz. 7:00 w celu wymarszu do Berlin dołączmy do wolnych ludzi z całej Europy.

Mówimy stop tej maseczkowej obłudzie.... :sniper:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-27 15:50:20 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2020-08-27 19:54:59 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1073
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
No nie
proponuję pójść dalej i ściągnąć kask z łba to również ograniczenie Twojej wolności
Po co nam szczepienia?! Błonica, tężec i krztusiec są prawie jak pryszcz ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-27 20:59:27 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-08-02 23:08:14
Posty: 20
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XT660Z Tenere FZ6
O tak
Kask jest niestety wymogiem prawnym a po pierwsze to moje bezpieczeństwo podczas wypadku.
Co do szczepionek to jest o nich wiele opinii, ja niestety ich nie polecam, taki jest mój światopogląd a każdy niech robi według własnej woli i nic pod przymusem.
Nie jestem w stanie ci wyłożyć całej wiedzy o wszechświecie i wszystkich zagadnień świata które mówią i wytłumaczają to co dzieje się w tym momencie na świecie, nie mam na to czasu ani ochoty, wiedza ta jest ogólnie dostępna w internecie lecz trzeba to zauważyć i zdjąć różowe okulary bo nie powiesz mi że to wszystko co się dzieje to jest coś normalnego....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-27 22:01:23 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3823
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
W latach 70 ludzie podbijali kosmos bo nauka. 50 lat później ludzie podbijają Berlin bo szczepionki, maseczki i płaska ziemia

CO POSZŁO NIE TAK???

Ty wierzysz że ktokolwiek będzie wydawał kasę na chipowanie ciebie? Że to będzie jakiś rząd? Stary chipa już masz w kieszeni, sam za niego zapłaciłeś. Szpieguje cię nie rząd a FAMAG (Facebook, Apple, Microsoft, Amazon, Google). Wiedzą o tobie więcej niż ty sam, sterują tobą. Nie wierzysz? To poczytaj o tym jak Cambrige Analitica była zamieszana w Brexit, jak pomogła wygrać wybory Trumpowi i jak kilka innych akcji politycznych ustawili. A ciebie dalej kręci szczepionka z autyzmem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-27 23:13:17 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2317
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Pracuję w służbie zdrowia i pozdrawiam wszystkich którzy nie wierzą w choroby, niech się leczą sami i nie zwracają dupy ludziom którzy muszą walczyć o życie niedowiarków.

Płaska ziemia, niezdrowe szczepionki, korona - ściema? Proponuję w takim razie wolontariat w szpitalu zakaźnym, jeśli to ściema to nic Ci nie będzie. Wolni ludzie, przestańcie dla przykładu korzystać z dobrodziejstw tego okrutnego strasznego systemu i dajcie przykład jak być prawdziwie wolnym, a nie leniwym i roszczeniowym.

XEO baw się dobrze na tej imprezie, bądź tak miły i jak się zarazisz w tłumie innych optymistów, to nie korzystaj ze służby zdrowia, zabunkruj się sam i nie zarażaj innych, ok?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-28 06:49:18 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2019-03-14 12:26:17
Posty: 273
Lokalizacja: wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: bmw s1000xr
misiakw oglądałem dokument ''Hakowanie świata '' poświęcony w głównej mierze firmie , o której wspomniałeś i jej działalności . Nie jestem naiwniakiem i wiem , że jesteśmy inwigilowani nieustannie , po części na własne życzenie , ale i tak informacje z tego filmu mnie sponiewierały mentalnie .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-28 08:13:22 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-08-02 23:08:14
Posty: 20
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XT660Z Tenere FZ6
Telefony, szczepionki, wolontariat w jakimś tam szpitalu to pikuś w porównaniu do tego:
https://www.cda.pl/video/505300755

Nikogo nie atakuję tutaj, i nikogo nie zmuszam do oglądania ale warto poszerzyć horyzont myślowy
lub zadać sobie pytanie skąd się wziął pieniądz i podążyć jego drogą....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-28 08:59:27 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3823
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
xeo napisał(a):
zadać sobie pytanie skąd się wziął pieniądz i podążyć jego drogą....

a to jestem w stanie ci odpowiedzieć. łatwiej jest zabrać krążki cennego metalu takiego jak złoto, srebro (taka była pierwotna forma pieniądza) niż kozę, worek skór i dwie tony żyta po to żeby zamienić to potem na stacji na paliwo do motocykla.

xeo napisał(a):
Nikogo nie atakuję tutaj, i nikogo nie zmuszam

Powiedziałbym że spoko, nie szczep się i zasuwaj bez maseczki jak chcesz, w końcu twoja sprawa. Tylko własnie nie do końca tylko twoja. Bo możesz zarazić innych którzy jednak wierzą w działanie tych środków. A ja ci właściciele danych instytucji powiedzą że nie przyjmą nieszczepionego dziecka do przedszkola, nie wpuszczą bez maseczki do sklepu i zabronią ci wejść do restauracji czy kina, to nie będziesz myślał "ok, mają takie zdanie i je szanuję". Zacznie się lament że to dyskryminacja i właśnie zacznie się zmuszanie ludzi do uznania TWOJEGO zdania. Troszkę jak wymuszanie pełnego ubioru na turystkach w karajach arabskich jest cacy, ale zmuszanie arabek do zdjęcia burki w krajach europejskich to brak poszanowania zasad religijnych


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-28 12:45:16 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2012-01-29 15:38:22
Posty: 1298
Lokalizacja: Szprotawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 697 226 949
Obecne moto: fzs 600 fazer 2000r
Xeo zamiast jechać na te durne Niemce trzeba było na rybojady.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-30 00:11:36 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-08-02 23:08:14
Posty: 20
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XT660Z Tenere FZ6
Niestety j@ck, byłem, wróciłem, coś niesamowitego "apokalipsa" dla niedowiarków nadchodzi, świat się zmienia czy tego chcesz czy nie, istniejący system pod zarządem "deepstate" i jego ślepych pożytecznych głupców dobiega kresu, skoro tego nie widzisz to trudno trzeba będzie przełknąć gorzką pigułkę. Maski i te bzdury wokół tego to wielka zadyma i ściema, zasłona czegoś o wiele poważniejszego i potężniejszego co pada na ryj i bardzo się z tego cieszę.

Tłumaczenie apokalipsy znajdziesz w dzisiejszym programie NPTV pod tytułem QRVVA JEST NAGA, a wydarzenia w Berlinie obejrzysz bez problemu byle gdzie w internecie na YT.

NEC HERCULRS KONTRA PLURES


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-31 11:10:28 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2012-01-29 15:38:22
Posty: 1298
Lokalizacja: Szprotawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 697 226 949
Obecne moto: fzs 600 fazer 2000r
Mi chodziło o to, że to durny kraj a dla mnie ważniejsze jest napięcie się bimberku z przezajebista ekipą.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-31 11:32:54 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2016-09-30 10:06:24
Posty: 188
Lokalizacja: WS
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer
J@ck napisał(a):
Mi chodziło o to, że to durny kraj a dla mnie ważniejsze jest napięcie się bimberku z przezajebista ekipą.

Chciałbym zgłosić akces do tej elitarnej jednostki i listy dystrybucyjnej na kolejny wyjazd/wyjazdy. Wpisowe w celach wymiany towarzyskiej i prac badawczo-rozwojowych oczywiście dostarczę.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org