Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-07-12 14:55:29 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2011-11-13 21:45:41
Posty: 135
Lokalizacja: miasto wojewódzkie Łódź
Płeć: Mężczyzna
Telefon: sprawny inaczej
Obecne moto: jedyny taki fzs 0.6
witam
niedawno zostal usuniety moj post /wczesniej chamsko skomentowany /przez moderatora.
wydawalo mi sie ,ze moderatorzy dbaja o forum /gramatyka,ortografia ,styl oraz odpowiedni ton wypowiedzi/.
tymczasem ow moderator w znacznej czesci swoich wypowiedzi uzywa zarozumialego i lekcewazacego sposobu wyrazania oraz w niegrzeczny sposob podwaza wiedze innych ,tylko dlatego, ze sam jej nie ma lub nie zgadza sie z rozmowca.
kasowanie postow chyba tez jest jego hobby.
czy ktos taki powinien byc moderatorem?
pozdrawiam
ps
jesli ktos zetknal sie z podobnymi roblemami,prosze sie dopisac.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-12 14:55:29 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-07-12 19:41:33 
Admin Motocykl.org

Dołączył(a): 2011-09-23 17:46:40
Posty: 164
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: chwilowo rower
Panie kochany. Pretensje/uwagi/zażalenia/pochwały zgłaszasz do admina. Poprzez tzw. prywatną wiadomość. A nie wylewasz publicznie. Hmm?

Zostawiam wątek na chwilę ku potomnym.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-12 21:51:20 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-09-27 10:32:49
Posty: 727
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Czarna
dlaczego zglaszamy do admina po cichu ,przez pw /bedziemy tuszowac? :lol:/ ?
btw
kiedys ,co prawda przez chwile/szukalem kontaktu do admina na tym forum i nie znalazlem.
btw2
mam juz swojego typa na tytulowego bohatera :lol:

ps
a odpowiedz admina to moze ten moderator pisal ? :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-12 22:04:49 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-11-11 22:38:52
Posty: 207
Lokalizacja: Wawka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6
rysiaczek napisał(a):
Pretensje/uwagi/zażalenia/pochwały zgłaszasz do admina. Poprzez tzw. prywatną wiadomość. A nie wylewasz publicznie. Hmm?

nigdzie takiego przepisu/zobowiązania nie znalazłem :!: Po drugie chyba lepiej swoje uwagi przedstawiać publicznie i konsultować swoje racje z innymi niż skarżyć się po cichu na PW do admina. Brawo dla kisiela za odwagę. A i jak się admin odnalazł to się spytam co z forumowymi koszulkami bo ci co się zobowiązali do realizacji owego projektu dali przysłowiowej dup.. siedzą cicho i chyba czekają aż sprawa pójdzie w zapomnienie ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-12 22:49:54 
Organizator

Dołączył(a): 2010-03-28 13:34:35
Posty: 281
Lokalizacja: Konin, Wlkp
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: brak
fakt, forum jest od tego aby każdy mógł się wypowiedzieć na temat jaki go interesuję bądź odnośnie problemu który jest istotny w danym momencie. tak było i tak będzie: forum to wymiana opinii, własnych doświadczeń i, przede wszystkich, wiedzy.
Nie wiem czego dotyczył twój post i co było w nim zawarte, ale jeżeli ktoś zdecydował się go usunąć to oznacza, że musiał być postem:
- w złym temacie
- nienadającym się do publikacji
- lub niewnoszącym nic istotnego (no w sumie nawet do takich bzdur jest odpowiednie miejsce, więc tutaj można podpiąć sie pod pierwszy podpunkt).

Jeżeli chodzi o gramatykę/ortografię to każdy z nas powinien wynieść to ze szkoły lub jeżeli ma większe problemy z tymi zagadnieniami to są specjalne nakładki na przeglądarki, które wyłapują i weryfikują część problemów. Więc dopóki ktoś nie przesadzi to wg. mnie moderatorzy nie powinni się tym zajmować (gdyż tego jest za dużo).

Na forum wypowiada się dość duże grono osób co oznacza, że jest dużo różnych charakterów, ludzi indywidualnych, odmieńców, jak zwał tak zwał. Więc nie ma co się obrażać, jeżeli ktoś w dużej grupie mi nie pasuje (z tych czy innych powodów) to unikam z nim kontaktu. Proste!

Wrzuć luz i do przodu bez napinki :)

ps. sorry za ewentualnie popełnione błędy, zawsze byłem lepszy z matmy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-12 23:00:39 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2011-11-13 21:45:41
Posty: 135
Lokalizacja: miasto wojewódzkie Łódź
Płeć: Mężczyzna
Telefon: sprawny inaczej
Obecne moto: jedyny taki fzs 0.6
Ask napisał(a):
- w złym temacie
- nienadającym się do publikacji
- lub niewnoszącym nic istotnego (no w sumie nawet do takich bzdur jest odpowiednie miejsce, więc tutaj można podpiąć sie pod pierwszy podpunkt).

otoz chyba mylisz sie: chodzilo o spienianie oleju z silniku spowodowane zbyt duza jego iloscia / - niestety ow moderator o takim zjawisku nie slyszal ,co dla niego oznaczalo tylko i wylacznie powod do obrazania i kasowania .


pytanie brzmi - czy moderator powinien tak sie zachowywac?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-13 01:05:00 
Admin Motocykl.org

Dołączył(a): 2011-09-23 17:46:40
Posty: 164
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: chwilowo rower
pango napisał(a):
dlaczego zglaszamy do admina po cichu ,przez pw /bedziemy tuszowac? :lol:/ ?
Nieee, będziemy się żalić publicznie jaka to krzywda od moderatora mnie dotknęła. Forum nie jest od wylewania pomyj.
pango napisał(a):
kiedys ,co prawda przez chwile/szukalem kontaktu do admina na tym forum i nie znalazlem.

słuszna uwaga, dzięki, todo.

MICI napisał(a):
rysiaczek napisał(a):
Pretensje/uwagi/zażalenia/pochwały zgłaszasz do admina. Poprzez tzw. prywatną wiadomość. A nie wylewasz publicznie. Hmm?

nigdzie takiego przepisu/zobowiązania nie znalazłem :!: Po drugie chyba lepiej swoje uwagi przedstawiać publicznie i konsultować swoje racje z innymi niż skarżyć się po cichu na PW do admina. Brawo dla kisiela za odwagę.
[/quota]

Tak, bo zbierze się publiczny sąd, zawyrokuje i wykona wyrok. To nie plac przed sejmem, za dużo wesołowskiej;)
MICI napisał(a):
A i jak się admin odnalazł to się spytam co z forumowymi koszulkami bo ci co się zobowiązali do realizacji owego projektu dali przysłowiowej dup.. siedzą cicho i chyba czekają aż sprawa pójdzie w zapomnienie ?

Więc olej ich tak samo i zrób sobie koszulkę sam.

kisiel napisał(a):
otoz chyba mylisz sie: chodzilo o spienianie oleju z silniku spowodowane zbyt duza jego iloscia / - niestety ow moderator o takim zjawisku nie slyszal ,co dla niego oznaczalo tylko i wylacznie powod do obrazania i kasowania .
pytanie brzmi - czy moderator powinien tak sie zachowywac?


kisiel - nie bij dalej piany publicznie, skup się proszę i napisz mi w końcu na pw o co poszło, czym Cię moderator obraził i w czym nie miał racji, ok? Na razie nie wiem jak się zachował moderator, mam już za to pewną opinię o Tobie - czytając w jakich słowach piszesz na pm o moderatorze (człowiek jak Ty).

Miałem tymczasowo zamknąć, zostawiam otwarty prosząc - bez offtopów (typu koszulki).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-13 06:40:43 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2011-09-28 09:12:05
Posty: 1460
Lokalizacja: Kraków,Skawina i inne Wioski :)
Płeć: Mężczyzna
Telefon: zaufania....
Obecne moto: odjechalo w swiat
A jak dla mnie "z igły - widły"...
Moderator, admin... też człowiek i ma prawo do swojego zdania, jakkolwiek byłoby ono sarkastyczne...
Ludzie to jest forum... chyba, za bardzo się co niektórzy zżyli z ze słowem wirtualnie pisanym...
Czasem wchodzę w paradę moderatorom i rzucam coś w stylu: popraw posta... nie dublu... napisz to zrozumiale...
Kiedyś byłem modem na forum, gdzie przedział wiekowy zaczynał się dużo niżej niż tutaj (dajmy na to 18 lat, gdy ktoś robi kat. A w naszym przypadku).
Nie jest to łatwy kawałek chleba, bo z czasem głupota (nie chcę nikogo obrazić) zaczyna coraz szybciej irytować....
Moim zdaniem jeśli masz "problem" z modem, bo Cię obraził czy jego postawa Cię uraziła - wal do niego na PW i powiedz mu: słuchaj człowieku, nie rób tak gdyż: i tutaj wyjeżdżasz co Cię boli....

I nie traktuję tego jako załatwianie "po kątach".

Jak napisał Admin
rysiaczek napisał(a):
Tak, bo zbierze się publiczny sąd, zawyrokuje i wykona wyrok.

Nie oczekuj publicznego linczu i czołobitności połączonej z głęboką skruchą...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-13 08:00:05 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-12-08 09:33:58
Posty: 446
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 2002
Młodzi ludzie, którzy zostają adminami często nie dorastają do takich funcji. Wydaje im się, że admin to dyrektor techniczny, tymczasem to woźny. Tu ma coś poprawić, tam dokręcić, żarówkę wymienić. Ot - żeby forum działało w miarę sprawnie.

Nie wiem, jak było w tym wypadku więc moją uwagę można potraktować ogólnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-13 09:22:03 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2011-11-13 21:45:41
Posty: 135
Lokalizacja: miasto wojewódzkie Łódź
Płeć: Mężczyzna
Telefon: sprawny inaczej
Obecne moto: jedyny taki fzs 0.6
rysiakczek - napisalem Ci na pw,napisalem na forum ,a Ty ciagle nie wiesz?
bicie piany ? hmmm
skoro masz juz "pewna opinie",to dlaczego publicznie? "pewna opinia"ma wydzwiek negatywny.
O co Tobie chodzi ?
wyglad mi to na odbicie pileczk i - nie dam skrzywdzic kolegi moderatora ?
Brodzins - a nie-admin,nie-mod nie ma prawa do swojego zdania?
chyba nie, skoro posty sie kasuje.
co do myslisz,ze cos do niego trafia ?
kazda odpowiedz traktuje jako zniewage - szczegolnie te bardziej "sarkastyczne"
w skrocie:dla mnie wyglada to tak:ani prywatnie ,ani publicznie nic zrobic sie nie da.
poddaje sie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-13 10:26:13 
Admin Motocykl.org

Dołączył(a): 2011-09-23 17:46:40
Posty: 164
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: chwilowo rower
Cytuj:
rysiakczek - napisalem Ci na pw,napisalem na forum ,a Ty ciagle nie wiesz?
bicie piany ? hmmm
skoro masz juz "pewna opinie",to dlaczego publicznie? "pewna opinia"ma wydzwiek negatywny.
O co Tobie chodzi ?
wyglad mi to na odbicie pileczk i - nie dam skrzywdzic kolegi moderatora ?
Brodzins - a nie-admin,nie-mod nie ma prawa do swojego zdania?
chyba nie, skoro posty sie kasuje.
co do myslisz,ze cos do niego trafia ?
kazda odpowiedz traktuje jako zniewage - szczegolnie te bardziej "sarkastyczne"
w skrocie:dla mnie wyglada to tak:ani prywatnie ,ani publicznie nic zrobic sie nie da.
poddaje sie.


1. Miąchal nie jest moim kolegą. Nawet nie wiem czy to on czy ona. I nic Ci do tego.
2. Pewna opinia to pewna opinia. Nie czepiaj się słów, jeśli chcesz mogę publicznie zacytować jak nazwałeś miąchala w pm - tam nie ma wątpliwości.
3. Chodziło mi o to, że skoro się już nie potrafisz prywatnie dogadać z miąchalem (a tak powinineś zrobić - dajcie sobie po razie i idźcie na piwo) - to uderzasz do admina, władzy zwierzchniej - opisujesz dokładnie co się stało i albo Cię zlewam, albo gadam z modem i podejmuję jakąś akcję w zależności od ewentualnego "przewinienia". Na razie jestem skłonny ku pierwszemu - bo ileż można prosić "poszkodowanego" by opisał Co się w ogóle stało? TIPS: "Miąchal mnie obraził i skasował wątek" nie jest wyjaśnieniem sytuacji.
4. Brodzins? Kasowanie? WTF? Brodzins, skasowałem Ci coś?:)

Reszta dla wszystkich na PM, nadzieje legły w gruzach, zrobił się klasyczny burdel w wątku. Close.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org