Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-03-03 00:26:47 
electronic supersonic

Dołączył(a): 2008-08-04 21:17:27
Posty: 1717
Lokalizacja: Koło Koła
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: Tiger 1050
Ja może niejasno napisałem ale również uważam to za niepotrzebne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Graficzne medale
PostNapisane: 2011-03-03 00:26:47 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-03-03 08:41:10 
Organizator

Dołączył(a): 2009-04-13 21:34:15
Posty: 356
Lokalizacja: Drezdenko> Pamiątkowo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fzs600 03r.
jaquzie napisał(a):
od pagonów zaczniemy, potem będą przejechane km, ilości motocykli, ile razy się hajtaliśmy, ile kanapek jemy na śniadanie, jak dużo zużywamy papieru toaletowego :twisted: itd itd...


Jaquz - troche sie w morde jeża zapedziłes, nie ma opcji żeby na TYM FORUM były takie rzeczy, przesadziłeś i to gruuubo. Padła propozycja od Mr.Jacka, a tu jakieś mega skrajne przypadki z twojej strony padły, tak jakbyśmy się tu nie znali (stałe grono mam na myśli)
tzw Zarząd Forum i my, co czynnie bierzemy udział w spotach/zlotach wiemy po co Tu jesteśmy - jasne, że nie dla pagonów, medali itp.

Miało być to w formie urozmaicenia, tak mi się wydaje....
pzdr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-03 11:01:21 
Główny Wódz Bractwa

Dołączył(a): 2007-03-27 11:57:43
Posty: 1123
Lokalizacja: Elbląg
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 735 200 934
Obecne moto: BMW K1600GT
Tego typu pomysły mają z założenia charakter luźnej formuły wzbogacającej graficznie forum, wprowadzjącej elementy oryginalności oraz mającej charakter zabawy integrującej grupę Wapnioków i newcomer'sów.
W żadnym przypadku nie potraktowałbym (i nie zaakceptował) opcji na poważnie wprowadzającej irracjonalną rywalizację. Czasami szukam dla siebie przestrzeni do dyskusji na tym forum i mam problem. Nie jestem w stanie dyskutować na tematy techniczne. Daleko mi więc do Waszej wiedzy - nie podejmuję dyskusji, ale staram się być.
Podejście części z Was, które momentalnie stało się kryterium "miętkiego" i "twardego" motobikera trochę mnie zaskoczyło. Można to było trochę subtelniej skomentować. Uświadomiłem sobie, że chyba jednak moje podejście do zjawiska pod tytułem Forum jest zbyt oldskulowe. Muszę to przemyśleć.
Jeszcze raz => znacie mnie i wiecie po co jadę na zloty. Nigdy nie pitolę na próżno, kocham długie trasy i dobre towarzystwo.
Jacek, dziękuję za medal (miałem go w kieszeni). Jestem przeciw inicjatywie, choć z zuperłnie innych powodów niż większość moich kolegów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-03 15:30:22 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-03-26 20:20:53
Posty: 483
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: BMW S1000XR
Lukasz, spokojnie, po co niepotrzebnie się unosić i denerwować :wink: zironizowałem pomysł (niepotrzebny moim zdaniem), bo tak mi się wydaje, że od gwiazdek zaczniemy... a skończymy na?
i tak muszę przyznać, że Mr. Jack się postarał, bo porównując do zaprzyjaźnionych forów motocyklowych innych aniżeli to, mamy sporo rzeczy wpisanych pod avatarem, co się chwali :beer:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-03 19:10:50 
Organizator

Dołączył(a): 2009-04-13 21:34:15
Posty: 356
Lokalizacja: Drezdenko> Pamiątkowo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fzs600 03r.
Jaquz - toż ja nie jestem newristy. Przynajmniej jest temat do obgadania :)
Zdań na ten temat tyle co użytkowników, wiec każdy ma prawo do swojego.
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-03-03 20:33:08 
Założyciel forum

Dołączył(a): 2005-06-15 18:42:35
Posty: 738
Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Brak.
Nie, to nie - mniej roboty dla mnie :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org