Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2023-03-19 19:18:40 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2023-03-19 19:05:40
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 606598100
Obecne moto: MT07
Cześć. Wczoraj gdy chciałem odpalić motocykl wyświetlił mi się komunikat HI Err i motocykl mi nie odpalił. Pomyślałem, ze to akumulator, ale po podłączeniu go do prostownika od razu pokazało, że aku jest naładowane na maksa. Czy ktoś z Was spotkał się z takim błędem ? Dodałem zdjęcie podglądowe z zagranicznego forum


Załączniki:
HI err.jpg [89.52 KiB]
Pobrane 98 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: HI Err MT07 2014
PostNapisane: 2023-03-19 19:18:40 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2023-03-20 12:47:25 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3823
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
to że aku pokazuje że jest naładowane nie znaczy że nie jest już zdechłe - może byłby pokazywać właściwe napięcie, ale jak starasz odpalić silnik czyli dajesz większy pobór, to napięcie siada tak nisko ze nic się nie dzieje. możesz kablami podłączyć dowolny inny akumulator 12V (np z samochodu) i sprawdzić czy z nim odpala. Widze że licznik ci się przestawił w mile, więc jeśli nie odpinałeś przed zdjęciem akumulatora to to jednak moze sugerować że jest padnięty.

U mnie w FZ6 miałem podobną sytuację error ERR1 oznaczał błąd komputera. u mnie to było słabe napięcie akumulatora, licznik odpalał, komputer nie. Zanim zaczniesz się załamywać sprawdziłbym połączenia elektryczne - bezpiecznik kompa, przeczyścił złączki, sprawdził czy jakiś zwierzak nie uszkodził ci wiązki kabli. Szybkie googlowanie wskazało mi 3 przypadki MT07 z tym błędem będące wynikiem słabego połączenia licznika lub kompa więc na pewno warto to sprawdzić.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org