Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-11-24 12:37:20 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-10-02 21:18:41
Posty: 14
Lokalizacja: Wro
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: brak
Witam !
Mam do sprzedania Yamahę FZ6 S Fazer z 2004 roku. Motocykl zakupiłem 1.10.2010 od gościa, który sprowadził go dla siebie z Anglii. Na wyspach moto przejechało jakieś 9,5 tyś kilometrów (posiadam zapis z badania technicznego z marca 2009 ze stanem licznika 6003 mile) następnie trafiło do Polski. Odkupiłem go od poprzedniego właściciela kiedy miał przejechane 14 tyś kilometrów (potwierdzenie z ASO w książce serwisowej). W ciągu dwóch sezonów przejechałem kolejne 17 tyś co dało łączną ilość 31 tyś, które ma teraz. Motocykla używałem głównie turystycznie i do wycieczek za miasto. W zeszłym roku objechałem na nim ponad 5 tyś kilometrów po Skandynawii. Odkąd go kupiłem nigdy mnie nie zawiódł. Prawdę mówiąc to żal mi się z nim rozstawać ale nadeszła pora na coś innego (mocniejszego). Po zakupie wymienione zostało łożysko główki ramy, ponieważ miało lekkie luzy. Teraz zamontowane jest stożkowe, które można dokręcać. Dodatkowo na początku tego sezonu wymieniłem płyn hamulcowy i chłodniczy. Olej i filtr wymieniane co sezon (Castrol 10W40). W tym sezonie zrobiłem jedynie 1000 kilometrów ponieważ byłem za granicą. Wszystkie podzespoły w motocyklu są seryjne. Stan opon : przód 80%, tył 50%. Napęd - pozostało 80% zakresu regulacji. W komplecie dwa zwykłe kluczyki oraz jeden serwisowy. Pod moją opieką Fazer nie był jeżdżony poniżej 10*C(za zimno :) ) a w deszczu jeździłem sporadycznie. Sprowadzony został z Anglii z pęknięciem na owiewce (ok 5 cm, widoczne na zdjęciu nr 5), które zostało sklejone i nie powiększa się (nie drga, nie wydaje dźwięków i nie przeszkadza). Motocykl posiada crashpady w kolorze ramy, mające na celu uchronić przed kolejnymi pęknięciami :)

Motocykl sprzedaję, ponieważ chcę kupić mocniejszy. Z racji pory roku nie zależy mi specjalnie na super szybkiej sprzedaży, więc w razie braku ofert Fazer przezimuje w moim ciepłym garażu.


Zapraszam do oględzin i na jazdę próbną ! Opcja "Kup Teraz" tylko po uprzednim objerzeniu motocykla !

Wszelkie pytania proszę kierować pod pgarncarz@gmail.com lub 506019902

LINK DO ALLEGRO : http://allegro.pl/show_item.php?item=2818250266


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-11-24 12:37:20 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-11-28 18:36:48 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-10-02 21:18:41
Posty: 14
Lokalizacja: Wro
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: brak
Up ! za 10500 zł oddam w ręce dobre !


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org