Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-03-09 12:00:29 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-07-02 15:02:53
Posty: 6
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R Thundercat
siema
sprzedam jak w temacie kask integral LS2 351.5 w malowaniu Diamond II rozmiar L więca na 90% populacji będzie pasował;p kask ma rysy itp ale w końcu był używany- w wypadku nie uczestniczył

kask kupiłem dawno temu jako awaryjny dla plecaczka i byłem w szoku jaką jakość zaoferował producent LS2 za tą cenę, po czym kupiłem jeszcze 2 skorupy tej firmy dla rodziców (sam jeżdzę od zawsze w produktach AGV)

u mnie leży niepotrzebny kupę czasu a może komuś się przyda awaryjny garnek ;)

forumowiczowi oddam za 60zł

http://olx.pl/oferta/kask-motocyklowy-l ... eqaPx.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-03-09 12:00:29 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2016-03-09 20:38:32 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2344
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
DarQ_ napisał(a):
byłem w szoku jaką jakość zaoferował producent LS2 za tą cenę

Widać Waść że nie masz pojęcia o czym mówisz ;)
Kaski ls2 to kaski zrobione z gównolitu. Zwykły termoplastik, nadlewany w strefy zgniotu pod testy sharpa. Nierysujące się szyby które rysują się pod paznokciem.
Miałem kask ls2 do momentu jak nie dowiedziałem się z czego i jak jest zrobiony. Kaski ls2 - są ładne - owszem, ale nie mają nic wspólnego z jakością lub bezpieczeństwem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-03-10 07:37:58 
Człowiek Szafka

Dołączył(a): 2008-12-03 13:04:26
Posty: 2647
Lokalizacja: Pulki k.Puław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 693183962
Obecne moto: VFR 800 FI 2000r
Niestety potwierdzam słowa Rhazza :/
A przekonałem się o tym ostatecznie gdy kumpel z najwyższym modelem miał małego szlifa i skorupa zewnętrzna oddzieliła się od wypełnienia i kumpel został ze "styropianem" na głowie...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-03-14 14:19:36 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-07-02 15:02:53
Posty: 6
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R Thundercat
rhazz napisał(a):
DarQ_ napisał(a):
byłem w szoku jaką jakość zaoferował producent LS2 za tą cenę

Widać Waść że nie masz pojęcia o czym mówisz ;)
Kaski ls2 to kaski zrobione z gównolitu. Zwykły termoplastik, nadlewany w strefy zgniotu pod testy sharpa. Nierysujące się szyby które rysują się pod paznokciem.
Miałem kask ls2 do momentu jak nie dowiedziałem się z czego i jak jest zrobiony. Kaski ls2 - są ładne - owszem, ale nie mają nic wspólnego z jakością lub bezpieczeństwem ;)


Rhazz to że się ze mną nie zgadzasz, bo mamy odmienne zdanie nie oznacza że masz mnie traktować z góry, bo mam doskonale pojęcie o czym mówię ;)

tak jak mówiłem nie miałem wątpliwej przyjemności uczestniczyć w nim w wypadku a opisując to że zaskoczyła mnie pozytywnie "jakość" wykonania tego produktu mam na myśli przedmiot który można zakupić nowy za niecałe 200zł. Wygłuszenia,środek,malowanie, ogólne wykończenie. Nikt ani nic nie wmówi mi że ten producent nie jest ciekawą alternatywą na skuter, słabsze moto, czy jako awaryjny kask-dla kogoś kto nie ma zamiaru od razu wywalać 1500 na bezpieczny kask w którym wsiądzie od czasu do czasu na zakupy. Oczywiście że nikt rozsądny nie będzie kupował kasku za 200zł na tor itp. Poza tym wątki o LS2 są dosłownie na każdym forum moto-pochodnym więc nie będę tu ciągnął kolejnego, bo nie mam w tym ani interesu ani chęci.
BTW.Sam śmigam obecnie w AGV S4 SV (też nie jest to hi-end)- tu też nawet akcesoryjne szybki się rysują ;)

poza tym kask ls2 SPRZEDANY -właśnie dla skuterowca, Lewa !!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Administracja forum: admin@motocykl.org