Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-04-11 12:12:56 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
Witam,

Z ogromnym bólem serca wystawiam na sprzedaż motocykl, który jest w moich rękach od ponad 8 lat. Plany były duże (zagraniczne wojaże itd.) Życie szybko zweryfikowało moje plany i w praktyce przez te 8 lat zrobiłem „całe” 14.000 km wokół komina, co daje imponującą średnią 1.500 km na sezon. W zeszłym roku nie przejechałem nawet 1 kilometra.

Kilka faktów:
• Model: Yamaha FZ6
• Rok produkcji: 2005
• Przebieg: 52.172 km
• Pojemność silnika: 600ccm
• Moc: 98KM
• Pochodzenie: salon Polska (Moto-Kom Płock)

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-fz ... EAJHb.html

Motocykl kupiony od forumowicza (pozdrowienia dla Andrzeja!!!). Nigdy na nim nie oszczędzałem. Jeśli trzeba było coś wymienić, zakładałem części z najwyższej półki. Nawet trochę na wyrost. Zalewany tylko i wyłącznie orlenowską Vervą 98 oraz MOTULEM.

Nie stawiałem go nigdy na kole i nie upalałem w nim opony. W sumie nawet nie potrafię obu rzeczy, bo nigdy mnie do tego nie ciągnęło.

Motocykl garażowany (garaż ogrzewany) i bardzo zadbany. Chyba częściej go myłem, niż na nim jeździłem. Nie jest podpicowany na sprzedaż. Zawsze wyglądał tak jak na zdjęciach.

Zależało mi aby kupić „golasa” i zrobić go pod siebie na jakiś dalszy wyjazd… do którego nigdy nie doszło. Generalnie do motocykla zostało dołożone:

• Stelaż pod kufer centralny GIVI
• Stelaże pod kufry boczne GIVI
• Kufer centralny Givi V47 NNT (użyty może 5 razy, nie ma nawet ryski, z czystym sumieniem mógłbym go oddać do sklepu jako nowy). Rzecz jasna posiadam komplet kluczyków
• Wyżej wspomniany kufer został doposażony w oparcie dla pasażera GIVI + instalację dodatkowego światła stop-u (+100 pkt dla bezpieczeństwa)
• Kufry boczne GIVI E41 Keyless (kupione jako używane w bardzo dobrym stanie, przeze mnie nigdy nie użyte, pierwszy raz założone… na potrzeby zdjęć z tej oferty sprzedaży, posiadam komplet kluczy)
• Alarm (dwa kluczyki w komplecie)
• Crash pady WOMET-TECH (na szczęście nigdy nie musiałem sprawdzić ich skuteczności)
• Grzane manetki OXFORD (rewelacyjna sprawa)
• Sportowe klamki (znacznie bardziej wygodne niż oryginalne). Dorzucam fabryczne.
• Ciężarki kierownicy pasujące do wyżej wspomnianych klamek. Dorzucam fabryczne.
• Pierścień mocujący Givi pod Tankbag
• Tankpad
• Wyświetlacz zmiany biegów
• Gniazdo 12V do ładowania nawigacji / telefonu (nie użyte ani razu)

Posiadam rzetelnie prowadzoną książkę serwisową, w której mam odnotowane daty / przebiegi poszczególnych czynności serwisowych. Za wszystkie kupione części mam stosowne faktury (patrz zdjęcia)

Opony Michelin Pilot Road 2. Tylna ma przejechane nieco ponad 2.000 km.

Motocykl sprzedaję tak jak stoi, bez żadnych demontaży.

Co daję do motocykla:
• Wszystkie wymienione dodatki poza kuframi (choć tu możemy się dogadać)
• Komplet kluczy do motocykla: 2 X czarny + 1 X klucz serwisowy („matka”)
• Pokrowiec na motocykl OXFORD
• Oryginalny zestaw kluczy naprawczych w saszetce
• Uchwyt do nawigacji (nigdy nie użyty, nawet nie wyjęty z opakowania)
• Pełen zbiornik paliwa
• Karta pojazdu
• Apteczka motocyklowa
• Smar do łańcucha (Motul)

Dla forumowiczów gratisy za niemal 600zł:
• Sportowy filtr powietrza K&N
• Szczotka do czyszczenia łańcucha
• Klucz do wymiany filtra oleju
• Zestaw do czyszczenia / olejowania wyżej wymienionego filtra

Nowiutki akumulator Varta (kwiecień ’22). Motocykl świeżo po wymianie oleju i filtrów (kwiecień ’22). Po prostu wsiadać, jechać i cieszyć się sezonem.

Oczywiście żeby nie było aż tak różowo to:
• Napęd pewnie na sezon / może dwa
• Nie działa „kill switch”. W sumie tak już go kupiłem i nigdy nie czułem potrzeby aby go naprawić. Palę i gaszę moto kluczykiem.

Przegląd do 09.04.2023 , ubezpieczenie do 07.03.2023.

Jazda próbna po wyłożeniu gotówki na stół i pokazaniu prawa jazdy kategorii A.

Potrzebujesz więcej szczegółowych zdjęć? Nie ma problemu. Wyślę wedle życzenia.
Więcej informacji udzielę telefonicznie. Nie mam nic do ukrycia. Jestem motocyklistą i znam swoją maszynę: odpowiem na każde zadanie pytanie.

Cena: 13.400zł

LWG!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2022-04-11 12:12:56 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2022-04-14 12:25:15 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-10-29 20:24:48
Posty: 447
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6
Temat do zamknięcia. Motocykl sprzedany w 4 godziny od ukazania się ogłoszenia :)
Dzięki za możliwość zamieszczenia tutaj ogłoszenia o jego sprzedaży.

Pewnie kilka lat mnie tu nie będzie, ale na pewno wrócę kiedy dzieciaki odrosną a ja będę miał najzwyczajniej w świecie więcej czasu na motocykl.

Pewnie wtedy zawitam do działu "SZUKAM" z adnotacją o Tracerze 09 GT :)

LWG!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org