Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-02-14 12:40:12 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-03-10 12:50:34
Posty: 81
Lokalizacja: W-wa
Płeć: Mężczyzna
Cześć,

Z racji, że mój bak jest porysowany oraz ma wgniotke, chcąc to naprawić trzeba będzie malować cały element. Przyszedł mi do głowy pomysł, że można by było skorzystać z okazji i przemalowac wszystkie elementy ktore są w kolorze :) (a przynajmniej odświeżyć)

Chciałem uzyskać opinie od Was odnośnie koloru malowania... czy zostawić oryginał tak jak fabryka wypuściła? czy może jakiś inny odcień lub zupełnie coś innego? ew jakiś mix kolorów (np bak czarny a reszta tak jak była?)

Podrzucam poglądowe foto zapożyczone akurat z neta ale kolor ten sam :)

Jakieś pomysły? :)

myślałem, żeby dać taki kolorek ale nie wiem czy nie byłby zbyt odważny ;)

poniżej filmik do youtube

https://www.youtube.com/watch?v=IyaU_8IW3sY


[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-02-14 12:40:12 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2016-02-14 14:59:34 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
Efekt koloru z Cadillaca to w dużym stopniu zasługa odpowiednich politur i wosków etc. co nie zmienia faktu, że wygląda świetnie :).
Co do malowania moto, zdajesz sobie sprawę, że tym zabiegiem zrobisz moto praktycznie niesprzedawalnym? :). Bo wszelkie customy nie są specjalnie chodliwe na rynku wtórnym, sam miałem plan przemalować FZS-a na Fordowski kolor Frozen White, ale później jego sprzedaż to był by koszmar, a pod koniec sezonu planuję go jednak możliwie sprawnie spieniężyć :).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-02-14 18:53:20 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-12-28 13:05:30
Posty: 25
Lokalizacja: Dębno
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6N
Ten na cadillacu to lakier candy apple red (nie metalic, perła itp) Sam miałem w planach malowanie swojego moto tym kolorkiem lecz zbyt droga impreza ;)
Lakier bardzo drogi i trzeba 4 razy więcej warstw kłaść + specjalny podkład i klar impreza niezbyt opłacalna :P chociaż efekt byłby na pewno super :beer:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-02-15 12:43:45 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-03-10 12:50:34
Posty: 81
Lokalizacja: W-wa
Płeć: Mężczyzna
Myślę, że z tym problemem sprzedaży roche przesadzasz ;) to nie jest kolor kameleon, różowy czy jakiś inny "wymyślny" tylko mocno zbliżony do tego co jest w oryginale ale jednak inny :)

Czyli sugerujecie, żeby pomalować na kolor bazowy?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-02-15 13:06:00 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-05-18 01:12:52
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa/Bielany
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6n 07 Black
Powiem tak stoję przed tym samym dylematem.
Mój jest czarny tyle że naked więc mniej elementów do malowania.
Wymyśliłem sobie kolor Power Blue yamahowski ale niestety nigdzie nie chcą się podjąć tego zadania i prawdopodobnie będę uderzał w podobny kolor niebieski albo hydrografikę. Niestety znaleźć dobrego lakiernika w Warszawie ciężko.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-02-15 13:30:41 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-03-10 12:50:34
Posty: 81
Lokalizacja: W-wa
Płeć: Mężczyzna
Ja lakiernika mam całkiem spoko natomiast nie moge sie zdecydować co do koloru :) kobita powiedzuiała, że czarny nie wchodzi w gre... granat oraz srebrny tez :) (poza tym czarny optycznie zmniejsza już przednią owiewke która i tak jest troche wykastrowana)

Myślałem też o aerografie bądź hydrografice ale w tym kolorze nic niestety nie ma :(


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org